Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2012 | Ekonomi, Manşet, Teknoloji

Adapazarı-Haydarpaşa arası tren seferlerinin yüksek hızlı tren hattı çalışması için 30 aylığına durdurulmasının ardından bir durdurmada Arifeye-Bilecik arası geldi.

İç Anadolu

Arifiye İlçe Tren Garından Anadolu’ya kalkan iki tren demiryolu çalışması nedeniyle bir süre seferden kaldırıldı. Bilecek ile Arifiye ve Eskişehir arasında ki  güzergahta bakım onarım çalışmaları sebebiyle Boğaziçi Expresi ile İç Anadolu Mavi Tren seferleri bir süre duracak.

Belli değil

Trenlerle Anadolu’ya ulaşım için trenler Bilecik’ten kalkacak. Demiryolu çalışmalarına 2 ay sonra başlanılacak. Çalışmaların tamamlanması ardından Trenler yeniden Arifiye Garından kalkacağı belirtilirken, çalışmaların ise ne zaman biteceği açıklanmadı.

Çileli yolculuk

Bu arada Adapazarı terene bu aş başı itibariyel veda ederken, İstanbul’a ulaşım çleli bir hal aldı Otobüs firmaları ek seferler düzenleyerek yolcu taşırken, Bilecik Arifiye arası da otobüs seferleri işletileceği açıklandı. Vatandaş ise tamamen tren seferlerinin kaldırılmasına tepki gösteriler.(Yenigün)

931 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle