Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Yardım Elini Bekliyor!

muhsin-642x320Geyve İlçesi Alifuatpaşa Mahallesinin sevilen siması Muhsin yetkililerden uzanacak yardım elini bekliyor.

Alifuatpaşa’da duyarlı bir esnafın desteği ile ihtiyaçları görülen ve yaşamını idame ettirmeye çalışan Muhsin isimli vatandaşın bir yurda yerleştirilmesi için yetkililerin çalışması devam ediyor.

Can Şen isimli bir esnaf; aylardır yaşam mücadelesi sürdüren Muhsin için Sakarya Valiliğine müracaat yaptıklarını, Valilikten 3 görevlinin gelerek gerekli işlemlerin başlatıldığını ve en kısa sürede Muhsin kardeşimizi ailesinin de onayıyla bir yurda yerleştirmek arzusunda olduklarını ifade etti.

Geyvemedya.com/Haber Merkezi

3056 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’lı Muhsin, Uzanacak yardım elini bekliyor! için 1 yorum

  1. Can Şen dedi ki:

    Haber için Çok tşk ederim
    Uzun zamandır Sokakta yaşayan ve yardım elini uzatan birine ihtiyacı vardı !!
    Resimde gördüğünüz gibi birde görmediklerimiz var ..
    Köpek kedi v.s hayvanların yere tuvaletini yaptığını ve muhsının de yerde yatmasına ..Çok üzülüyorum her an hastalığa yakalanacak ve ilgilenen olmuyacak korkusu vardı ..Şimdi yetkililerin yazışmlarından ziyade bir an önce bakım evıne alınmasını yazışmaların daha sonradan yapılması için yetkili birimlerden yardım bekliyoruz !! Ayrıca bu hadiseyi Görüpte yada biliyor da hiç bişey yapmıyorsa ..yarın herkezin başına gelebilir….LÜTFEN Biraz duyarlı olun

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle