Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet, Sağlık, Sakarya, Yaşam

Alifuatpaşalı Hanımlar  Yenikent Devlet Hastanesi Ketem bölümünde Kanser Taraması ve Kontrolden geçtiler.

Kanser Haftası sebebi ile Ak Parti Alifuatpaşa Belde Başkanlığının düzenlemiş oldugu seminere katılan Dr.Sevda GÜRSEL ile Dr.Elif AKAR katıldıkları seminerde Alifuatpaşalı hanımlardan gelen yoğun kanser taraması talebini kırmayarak beldeden gelen hanımları en  güzel şekilde karşılayarak tarama ve kontrolden geçiriyorlar.

Ak Parti Alifuatpaşa Belde Başkanlığı tarafından  Kanser tarama ve kontrol  testi için 2 Mayıs , 7 Mayıs, 8 Mayıs tarihleri arasında 100 Alifuatpaşa’dan her sabah Yenikent Devlet Hastanesi Ketem’e götürerek kontrol olmalarını sağlıyorlar.

Belde Başkanı Yusuf BESEN; Kanser tarama ve kontrol testi için  9 mayıs ve 23 mayısdada grupların götüreleceğini ,çalışmalarının tüm hızıyla devam edip bu süreçte yardımlarını esirgemeyen ve araç hususunda bize yardımcı olan Belediye Başkanımız Ş.Erkan ÇALIK’a teşekkür ediyorum, dedi.

2234 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’lı Hanımlar Yenikent Hastanesi KETEM’de için 2 Yorum

  1. hacı osman dedi ki:

    fotoğraftaki otobüste alifuatpaşa belediyesi yazıyor – hususi yazıyor, plakası da 34 ile başlıyor, bu kadar tezat bu kadar çelişkili bi şey görmedim

    • Mert dedi ki:

      Haberiğin içeriğinden çok alifuatpaşanın otobusu ile neden bu kadar ilgilendiniz acıkcası çözemedim. Bu araba zaten Alifuatpaşa Belediyesi’ne hibe edildi.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle