Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Nisan 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Spor, Yaşam

Alifuatpaşa’lı Avcılar Trap yarışmasında

aticilar-hunerlerini-sergiledi-IHA-20130415AW000114-7-tAdapazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce düzenlenen 4. Trap Atışları Yarışması’nda avcılar hünerlerini sergiledi.

Hafta sonu Sakarya il ormanındaki Gençlik Spor İl Müdürlüğü atış poligonunda gerçekleşen trap yarışlarına Usta Avcılar, Avcılar, Genç Avcılar ve Bayanlar olmak üzere dört kategoride toplam 96 avcının katıldı.

Alifuatpaşa’dan da ilgi ile takip edilen trap yarışmalarına Can Şen,  Oktay Kabakcı,  Ufuk Ölmez, Erdi Kaynak, Reyhan Biçer, Yunus Besen, Fevzi çakmak, İbrahim Koç adlı avcılar  katıldı.

Alifuatpaşalı avcılar ,bu tip organizasyon ,yarışma ve sporsal etkinliklerin  kendi ilçe  ve beldelerinde yapılmasını isteyerek yerel yönetimlerin bu konularda destek istediler. 

Konuklara pilav ve ayran ikramının da yapıldığı yarışmada dereceye girenlere ödüllerini Adapazarı Belediye Başkan yardımcısı Rıdvan Sezer ve protokol üyeleri verdi.

2824 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa’lı Avcılar Trap yarışmasında için 1 yorum

  1. can şen dedi ki:

    BUTÜR ETKİNLİKLERİN İLÇEMİZ VE BELDEMİZDE YAPILMASI VE SPONSOR OLUCAK FİRMALARIN KATILIMLARIYLA gÜZEL ETKİNLİK OLUCAĞINI DÜŞÜNÜYORUM
    BU KONUDA BAŞKANLARIMIZDAN DESTEKLERINI BEKLİYORUZ

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle