Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Alifuatpaşa’da Sokaklar Güzelleşiyor

geyve-alifuatpasa-muftu-sokak-calismalari- (1)Geyve Belediyesi’nin cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen kilit parke taşı döşeme çalışmaları, Alifuatpaşa Mahallesi’nde de tüm hızıyla devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya Alifuatpaşa Müftü Sokakta devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlar ile sohbet etti.

Önümüzdeki ay asfalt çalışması yapılacak olan Alifuatpaşa Mahallesinde alt yapı çalışması sonrası bozulan sokaklara kilitli parke döşeniyor.

Müftü Sokak’ta Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya “Belediye’nin, cadde ve sokaklarda devam eden yol yapım ve kaldırım çalışmaları kapsamında sürdürülen kilit parke taşı döşeme çalışmaları Alifuatpaşa Mahallemizde de devam ediyor.

Başkan Kaya; önümüzdeki ay yapılacak ihale sonrası Alifuatpaşa mahallemiz ile birlikte Geyve’nin tüm sokak ve caddelerinde bir asfalt atağı başlatacağız. Asfalt atılmayacak sokak ve caddelerde ise bahar ile birlikte kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık verilmiş olup, vatandaşların yazın tozdan, yağmurlu havalarda çamurdan kurtulması ve rahat etmesi için parke taşı döşeme, yenileme, kaldırım ve yol çalışmaları aralıksız bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce sürdürülecek, dedi”

Bu arada yapılan çalışma sonrası eski, tozlu ve çamurlu halinden eser kalmayarak vatandaşların kullanımına sunulan, Alifuatpaşa Müftü Sokak yeni ve modern görünümleriyle vatandaşların büyük beğenisini aldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2177 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle