Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ekim 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Alifuatpaşa Koku ve Dumanla Uyandı…

Alifuatpaşa Koku ve Dumanla Uyandı…

Geçtiğimiz hafta içerisinde sanayi bölgesinden yayılan ve tüm Geyve ilçe merkezinde hissedilen rahatsız edici kokudan sonra be seferde koku şikayeti Alifuatpaşa Mahallesinden geldi.

Alifuatpaşanın her yerinde hissediliyor

Geyve Alifuatpaşa Mahallesinde fabrikalar bölgesinden geldiği tahmin edilen pis koku Alifuatpaşa merkezi başta olmak üzere yeni mahalle macur mahallesinde oturanları da rahatsız etmeye başladı.Zaman zaman olan bu koku nedeniyle vatandaşlar tedirgin oldu.

Vatandaşlar Çözüm bekliyor

Alifuatpaşa Mahallesinde bir vatandaş tarafından çekilen ve Alifuatpaşa üstünde dumanların olduğu fotoların Whatsup hattı üzerinden sitemize ulaştıran duyarlı vatandaş;

Alifuatpaşa’da bu sabahki durum  diyerek yetkililere seslendi.

Bu sabah oluşan ve zaman zaman meydana gelen kokudan çok rahatsızız ve şikayetçiyiz. Koku öyle rahatsız ediyor ki midemiz bulanıyor. Balkondayken veya camlardan içeri giren kokudan artık durulmuyor. Sağlığımız açısından da rahatsız oluyoruz. Astım, coah hastaları ve bebeklerimiz var. Lütfen kokunun gitmesi için gerekli  çalışmalar yapılsın. Rica ediyoruz, biz insanız ve bu kokuyu çekmek istemiyoruz. Yetkililerimizi lütfen duyarlı olmaya davet ediyoruz, Gelip buraya bir baksınlar koku geldiği zaman burada durabiliyorlar mı? Rica ediyoruz artık bu soruna çözüm bulunsun, ifadelerini paylaştı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2368 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Koku ve Dumanla Uyandı… için 1 yorum

  1. Bay Vatandaş dedi ki:

    Çevre Kanunu kapsamında koku ve duman kirliliğine neden olan işletmelere gerekli cezai işlem yapılmaılıdır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle