Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Nisan 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Hafta sonu Ak Parti İl Yönetimi tarafından nöbetçi vekil uygulamasına katılan Alifuatpaşa heyeti, İlçe olma taleplerini milletvekili Ali İhsan Yavuz ile yaptıkları görüşmede yineledi.

Allifuatpaşa Heyeti, Belde Başkanı Yusuf Besen, parti teşkilat üyeleri, Belediye Başkanı Şuayip Erkan Çalık, belediye meclis üyeleri,21 köy ve mahalle muhtarlarından oluşan ekiple Alifuatpaşa ile ilgili bilgilerin aktarıldığı görüşmelerde, bu talebin tüm belde halkının ve 21 köy halkının talebi olduğu ve gerekli alt yapının var olduğu ifade edilerek Alifuatpaşa ilçe olmayı hak ediyor, Alifuatpaşa’mıza tarihimize sahip çıkın denildi.

Milletvekili Sayın Ali İhsan Yavuz ise bu konudaki talepleri dikkate aldıklarını ifade ederek gereken desteği vereceklerini ifade etti.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

1602 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Alifuatpaşa Heyeti Milletvekili Yavuz İle Görüştü… için 2 Yorum

 1. misafir dedi ki:

  Seçim zamanında Alifuatpaşada kimler yoktu..
  Bakanlar,,,vekiller,, herkes buralardaydı sözler verildi seçim alındı.

  Merak ediyorum ilçe olabilecekmiyiz. Şuayip Erkan Çalık görev başlayalı 1 yıl oldu ilçeyle alakalı acaba kendiside inanıyormuki_???
  Hep çalışmalar görüyoruz ilçeyle alaklı umarız ki bunlar belediyenin, vatandaştan alınan vergilerin tüyü bitmemiş yetimin hakkından ödenmiyordur. Zaten verilen bir söz var değilmi ? neden bu kadar zorlanılıyor.

  Acaba bende bir Akpartili olarak sormak istiyorum Sayın Başbakanımızın bu olaydan nekadar haberi var ve birde gazetelerdeki ilanlara bakıldığında kazım paşadan bahsediliyor. Acaba kaç yılında ilçe oldu onu bi hatırlayın lütfen. Sayn başbakanımızın taalimatları kamuyu etkin ve tasarruflu kullanımdır.

  Alifuatpaşamızın ilçe olmasını canı gönülden hepimiz istiyor ve destekliyoruz ama ilçe olacağı zaman devlete getireceği külfete bakıldığında külliyen tasaarruftan öte zarara gidecektir. Umarım ilçe oluruz da bu harcamalar için yapılan masraflara değer. yoksa belediye başkanı bunun hesabını vijdanen nasıl verebilirki.

  Verilen sözün tutulmasını istiyoruz sadece bu iş çok uzadı kesin bir şey söylensin bizde bilelim.
  Sürekli ziyaretle olmaz bu…
  Saygılarımla..

 2. misafirim dedi ki:

  havanda su dövüyorlar ben alifuatpaşalıyım ama ilçe olmayacağını gayet iyi biliyorum heyettekilerde biliyor ama belediyenin üç kuruşunu sağa sola boşuna harcıyorlar önce yaya kaldırımlarını normal standartlara getirmekten işe başlasınlar.ne o öyle 30 cm kaldırım yavar ya yok çoğu yer bu vaziyette ve işgal edilmiş halde ,

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle