Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Esnaf Kefalet’te Mali Genel Kurul Yapıldı.

geyve-alifuatpasa-esnaf-kefalet-kredi-kooperatifi-2015-mali-genel-kurulu- (1)Geyve ilçesi Alifuatpaşa Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 37.olagan Mali kongresi gerçekleştirildi.

Katılım Yüksek

Alifuatpaşa’da gerçekleştirilen kongreye, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Marmara Bölge Birliği Başkanı Ali Yılmaz,  GESOB başkanı İsmail Bulur ,  Pamukova Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Serdar Ürerler, Ferizli Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nurettin Samsağ, Erenler Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sebahattin Keskin, Karasu Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fatih Ekşin, Kaynarca Esnaf Sanatkarlar  Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazmi Çelebi ile çok sayıda esnaf katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mali kongreye ilişkin raporlar okunarak, oy birliği ile kabul edildi.

5 Milyon Kredi Kullandırdık

Gündemin kabulünden sonra üyelere hitaben bir konuşma yapan Alifuatpaşa Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Duray Ölmez, yönetim kurulu birlikte titiz bir çalışma sergileyerek, üyelerine en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını söyledi. Geyve ile birlikte Alifuatpaşa’da üye olan esnafımıza 5 milyon liraya yakın kredi kullandırdıklarını , çok şükür esnafımıza  kullandırılan bu kredinin sıkıntısız bir şekilde geri ödendiğini belirtti.

Esnaflarımızla Hep Beraber Olacağız

Kongreye katılan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Alifuatpaşa Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Duray Ölmez’i Alifuatpaşa’da yapılan esnafa yönelik çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Geyve ve Alifuatpaşa’da yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı Esnaflarımızın sıkıntı çektiklerini belirten Başkan Kaya, yüzdük yüzdük sonuna geldik, işallah en kısa sürede bu işide bitirerek tozdan, çamurdan temiz bir Geyve’de yaşamaya devam edeceğiz dedi. Şehirlerin görünümü, yaşantısı, imajı esnaflarımızın sayesinde olduğunu belirten Başkan Kaya; esnaflarımızın birlik beraberliği sayesinde bundan sonrada bütün olumlu ve güzel adımlarla hep beraber olacağız, dedi.

 Konuşmaların ardından raporlar okunarak, olağan genel kurul toplantısı sona erdi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2160 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle