Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Ali Efe Çini Camii Yardımlarınızı Bekliyor

Ali Efe Çini Camii Yardımlarınız Bekliyor.

Geyve Yörükler Mahallesinde inşaat çalışmaları devam eden Ali Efe Çini Camiinin tamamlanabilmesi için hayırsever vatandaşların yardımları bekleniyor.

Geyve Müftüsü Rahmi Yiğit, Yörükler Mahallesinde yapımı devam eden ve kaba inşaatı tamamlanan Ali Efe Çini camiinde incelemelerde bulundu. Müftü Yiğit çalışmalar ve ihtiyaçlar konusunda Dernek Başkanı Osman Aysu ve Başkan yardımcısı Adnan Eşsiz’den bilgi aldı.

Geçtiğimiz yıl Geyveli hayırsever iş adamı Çini Ailesi tarafından arazisi bağışlanan Ali Efe Çini Camisinin kaba inşaatı tamamlandı. Geyveli mimar Mehmet Coşkun tarafından tasarlanan cami bölgenin en modern ve sosyal camii olma özelliğini taşıyacak. Hanımlar için ayrı girişi olacak camide aynı zamanda sübyan mektebi ve mini servis alanı olacak. Cuma okumaları ve haftalık okumalar için camide yer düşünülmüş olup evde okuma yapma ihtiyaçlarına da cevap vermiş olacak.

Hayırseverlerin desteği ile kaba inşaatı tamamlanan cami inşaatının ince işçiliği için de hayırseverlerin desteği bekleniyor. Hayırseverlerin desteği ile yapılacak olan cami inşaatına yardım yapmak isteyenler

BAĞIŞLARINIZ İÇİN
Banka: Ziraat Bankası
Şube kodu: Geyve (165)
Hesap Adı / Sahibi: Yörükler Mah. Ali Efendi Cami Yap.ve Yaşatma Derneği
Hesap No: 77603276-5001

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1140 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle