Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ekim 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

Ak Parti Geyve ilçe Yönetimi Konuklarını Ağırladı…

 

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı, İlçe Teşkilatlarını ziyaret eden heyeti konuk etti.

Ak Parti İl Koordinatörü olan Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, İl Başkan Yardımcıları Ömer Kurtel ve Yaşar Karaağaç, İl Teşkilat Başkanı Metin Kurtuluş, Geyve Koordinatörü Nuri Topyürek’ten oluşan heyeti,  Ak parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri kapıda karşıladı.

İlçe Başkanlığı Lokalindeki toplantıya; Yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, kadın kolları üyeleri ve partililer de ilgi gösterdi.

İlçe Başkanı Irmak konuşmasında özetle şunları söyledi: ‘ Değerli konuklarımız ilçemize hoş geldiniz, ziyaretinizden duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek isterim. İlçe yönetimi olarak çok uyumlu bir ekibiz. Bu da istikrarlı çalışmamızı sağlıyor. Çalışmalarımızda, kadın kollarımız en büyük destekçimizdir.’

İl Başkanı Uncuoğlu konuşmasında özetle: ‘ Sizlerle birlikte olmak bizleri çok memnun etti. Bu süreç, yenilenme ve faaliyetlerimizi zenginleştirme sürecidir. Teşkilatların kılcal damarlarına kan gitmesi sürecidir. 10 yılını dolduran güçlü bir partiyiz. Bizleri bu günlere getiren ağabeylerimizi ziyaret ederek, taleplerini görmek amaçlı ziyaretler yapıyoruz.’ Dedi.

Koordinatör Milletvekili Aygün konuşmasında özetle şunları söyledi: ‘Sizlerle birlikte olamak bizleri mutlu etti. Geyve İlçesi sizlerin gayretleri ile başarılı olmuştur. Birlik beraberlik ortamında iyi niyetli olduğumuz için yapılanlar ortada. Vatandaşlarımız bunlara susamıştı ve bizleri %34 ten %50 ye taşıdı. İnsanı odağa koyduk, hırs için çalışmadık. Dik duracağız, kimseden fayda yok, kardeşi kardeşe düşman ettiler. Dün kardeş kavgası yapanlar bu gün bir araya geldiler.’

Daha sonra basına kapalı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1345 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle