Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Ekim 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

Akdoğan Köyünde 92. Yıl Cumhuriyet Coşkusu

geyve-akdogan-ilk-orta-okulu-cumhuriyet-bayrami-coskusu- (2)Akdoğan İlk ve Orta Okulu’nda Cumhuriyet’imizin 92. Yılı coşkuyla kutlandı.

Akdoğan İlk ve Ortaokulunda düzenlenen Programa öğrenciler ve öğretmenlerin yanı sıra köy muhtarı ve ekibi başta olmak üzere köy halkı da katıldılar.

Cumhuriyet’imizin 92. Yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutlamanın onur ve kıvancını yaşadıklarını ifade eden Okul Müdürü Remzi Yetkin 29 Ekim Türk ulusunun en büyük bayramıdır” sözleriyle öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı. Katılımlarından dolayı köy muhtarına ve halka çok teşekkür etti. Öğretmenlere ve öğrencilere ise hep birlikte okulumuzun çehresi daha çok güzelliklerle, daha çok başarılarla değiştirmek için çok çalışmak gerektiğini ve bize emanet edilen Cumhuriyet’ e her gün daha çok başarılar elde ederek sahip çıkmamız gerektiğini dile getirdi.

Program konuşmalar, şiirler, koro ve orotorya gösterileri ile devam etti. Programa katılan herkes 92. Yıl anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2353 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle