Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Akaryakıt istasyonu Cinayetinde Müebbet İstendi

Müebbet İstendi…

Geyve İlçesinde, Taraklı Yolu üzerinde ki Fıçıcılar Petrol’ da 06.01.2008 tarihinde meydana gelen olayda iş yeri çalışanı olan Yusuf Şenol hayatını kaybetmiş idi.

Geyve Cumhuriyet Savcısı Tacettin Aykol tarafından yapılan 15 aylık titiz çalışma sonunda hazırlanan iddianame Sakarya 6. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianameye göre; olayda E. A. ve E. A. suçlu görüldü. Her iki şüpheli için tasarlayarak adam öldürmek suçundan ağırlaştırılmış müebbet istendi. E. A. suçunu kabul etti, E. A. suçlamayı kabul etmedi.

İddianameye göre; Olayın sebebi E. A. ile Yusuf Şenol arasında ki para alışverişi. E. A. bir kaç kere E. A.yı bir kaç kere para almaya göndermiş.

Maktul Yusuf Şenol’un evinin önüne bırakılan notun, Adli Tıp Raporuna göre E.A. tarafından yazıldığı da iddianameye girdi.

Olayda kullanılan silahın, İstanbul’da ki 2013 Gezi Olaylarında bulunduğu açıklandı. Silahın da kumar masalarında el değiştirdiği iddianamede belirtildi.

Olay ile ilgili olarak şüpheli konumunda ki 24 kişi hakkında da takipsizlik kararı verildi.

Konunun çözümünde sona yaklaşılmış olması ve suçluların tespiti ilçede memnuniyet ile karşılandı. Kararın bir an önce açıklanması ve hak edenlerin hak etikleri cezayı almaları beklenmekte.

Namık Cihan. Geyvemedya.Com

3903 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle