Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Şubat 2016 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

HATİPOĞLU İLÇELERİ TOPLADI

m_ak-partili-kadinlar-istisare-toplantisinda-biraraya-geldiAK Partili Kadınlar istişare toplantısında biraraya geldi

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları, İlçe Kadın kolları başkanlarıyla birlikte istişare toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla, İl Kadın Kolları başkanı Zehra Hatipoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıya ilçe kadın kolları başkanları ve il kadın kolları yürütme kurulu üyeleri katıldı.

Zehra Hatipoğlu ‘‘Kadın kollarımız her daim seçim varmış gibi çalışmaya devam etmektedir. Partimizin eli ayağı olmaya sıkıntısı olan herkese ulaşmaya gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımızda bizden desteklerini esirgemeyen İl başkanımız Fevzi Kılıç’a teşekkür ediyorum ’’dedi.

Fevzi Kılıç ‘‘Ülkemizin birlik beraberliğe bugünlerde her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Birliğimize kast edenlerin her zaman karşısındayız’’ dedi.

Ali ihsan Yavuz ‘‘ ilçe kadın kollarımıza ve il kadın kollarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman kadın kollarımız partide önemli olmuştur. İl kadın kollarımızın ve ilçe kadın kollarımızın faaliyetlerinde, çalışmalarında bizlerde elimizden geldiğince çalışacağız, yanlarında olacağız’’dedi.

AK PARTİ-İLCE-KADİN-KOLLARİ-BASKANLARİ-TOPLANTİSİ-SAKARYA-

967 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle