Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Şubat 2018 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Ak Parti’de Yeni Yönetim Çalışması

Siyasetin gündemi

Ak Parti İl Yönetiminde kimler olacak? Üç dönem kuralına takılan ilçe başkanları yeni yönetimde görev alacak mı? Mevcut yönetimden kimler devam edecek?

 ÇELİK YOK, IRMAK LİSTEDE

Ak Parti Genel Merkez Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ile yola devam kararı alınca herkes oluşacak yönetimi konuşmaya başladı. 2019 seçimlerinde aday adayı olacaklar aracılarla yönetime isim vermeye çalışırken üç dönem kuralına takılan ilçe başkanlarının durumu da merak ediliyor. Üç dönem kuralı nedeniyle yeniden ilçelerinde aday gösterilmeyen Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı’nın yeni yönetimde görev almasına kesin gözüyle bakılırken Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik’in il yönetiminde olmayacağı kesin gibi görünüyor.

DEMİR YÖNETİMDE

Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir’in yeni dönemde Fevzi Kılıç’ın ekibinde görev alması kesinleşti. Partinin ileri gelenleri, vekiller ve belediye başkanları ile istişarelerini sürdüren Fevzi Kılıç henüz kimlerin il yönetiminde olacağının netlik kazanmadığını açıkladı. Kılıç “Biz istişareye önem veren bir dava partisiyiz. Genel Merkezimiz kriterleri belirler o kriterlere uygun arkadaşlar arasından bir yönetim oluştururuz. Meclis üyeleri ve kamuda çalışanların dışından yoğun bir istişare sonucunda yönetimimizi oluşturacağız” dedi.

KULİSLER YANKILANIYOR

Ak Kulislerde Ferizli eski İlçe Başkanı Ramazan Serhoş’un il yönetiminde olacağı konuşulurken, 2019 yılında belediye başkanlığına aday olacak isimlerin göreve devam etmeyecekleri konuşuluyor. Fevzi Gürsoy, Evren Çakırsoy, Yunus Tever ve Enver Tok gibi isimlerin yeni yönetimde görev almayacakları netleşti gibi. Fevzi Kılıç’ın yerel dinamiklerle yapacağı istişarelerin ardından hazırlayacağı listeyi genel merkezin onayına sunması bekleniyor.(haberlisin)

2529 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Parti’de Yeni Yönetim Çalışması için 1 yorum

  1. GEYVELİ dedi ki:

    ŞU ANKİ YÖNETİMDE BULUNAN GEYVELİ NE FAYDA SAĞLADI KOCAMAN BİR HİÇ

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle