Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Ak Parti Temayülünde En Çok Oy Alanlar

İŞTE TEMAYÜLDE EN ÇOK OY ALAN ADAYLAR!

Cumartesi günü yapılan AK Parti teşkilat temayül yoklamasında ismi yazılan adaylar belli oldu.

Edinilen bilgilere göre Geyveli hemşerimiz Sezai Akyol ilk sırada çıkarken, Akyol’u Ali İnci, Ekrem Duran ve Osman Çelik takip etti. Bayan adaylar arasında ise Eski bakan yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek’in adı listede yer aldı.

AK Parti 24 Haziran seçimleri aday belirleme çalışması için Cumartesi yapılan temayül yoklamasında kimlerin olduğu belli oldu. Aday adaylarının yarın sabah itibarı ile mülakata çağrıldığı AK Parti Sakarya’da teşkilatın yakından tanıdığı isimler en fazla oy aldı. Önceki dönem il başkan yardımcısı olan Sezai Akyol ilk sırada çıkarken eski milletvekili Ali İnci iki, Ekrem Duran üç ve Serdivan önceki dönem başkanı Osman Çelik ise dört’te yer aldı.

Bayan adaylar arasında ise Çiğdem Erdoğan Atabek adı öne çıktı. Adapazarı eski ilçe başkanı Mustafa Ak’ın da sıralamada yer bulduğu görülürken teşkilatların önerdiği bir diğer isim ise Recep Hacıeyüpoğlu oldu.

Öte yandan teşkilatlarda görev almadığı halde ciddi oy alanlar arasında ise Ender Serbes, Mahmut Tandoğan ve Amerika da ki görevinden istifa ederek Sakarya’dan aday adayı olan Mustafa Tuncer dikkat çekti. Dokap görevinden ayrılarak Sakarya’ya dönen bir diğer Geyveli hemşerimiz Ekrem Yüce’de adı yazılanlar arasında.

3156 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle