Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

AK Parti Kadın ve Gençlik Kollarından Ziyaret…

ak parti-kadın kolları-gençlik kolları-geyve-başkanlarından-m.salih canbal-ziyaret (3)Geyve Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir ve Geyve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yar, göreve yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal’ı makamında ziyaret etti.

İlçe Ak Parti KK Başk. Aynur Gökdemir kısa açıklamasında şunları söyledi. ” Göreve yeni atanan müdürümüz sayın Mehmet Salih Canbal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemizdeki öğretmenlerimizde farklılıklar var. Çocuklarımızın proje çalışmalarını önemsiyorum. Çok başarılı bir grafik gösteriyorlar.”

İlçe Milli Eğitim Müdürü Canbal  ziyaret ile ilgili açıklamasında: “Başkanlarımın ziyaretlerinden memnuniyet duydum, kendilerine kibar davranışları için teşekkür ederim. Okullarımızda uygulanan fatih projesini önemsiyorum, yararına inanıyorum.  Soru sorabilen bir nesil yetiştiren uygulamadır, destekliyorum. Projenin amacı; yaparak – yaşayarak öğrenmeyi teşvik etmektir. Öğrenciyi bilgisayara mahkum eden bir çalışma olmamalıdır. Öğretmenlerimiz ve velilerimiz bize ulaşsınlar, her konuda yardıma hazırız.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2358 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle