Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Ak Kadınlar’dan Bakanlığa çıkarma

Ak Parti Geyve Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir ile Ak Parti Sakarya Kadın Kolları ve diğer ilçe başkanları  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı  Ayşenur İslam’ı makamında ziyaret etti.

sakarya-ak parti-kadin-kollari-baskanlari-ayşenur islam-çiğdem erdoğan atabek-ziyareti-aile ve sosyal politikalar bakanlığı- (1)Ak Parti Sakarya İl Kadın Kolları Üyeleri ile İlçe Kadın Kolları Başkanları , Ankara’ya çıkarma yaparak  burada Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Sakarya Milletvekili Ayşenur İslam ile Bakan Yardımcılığı’na atanan Çiğdem Erdoğan Atabek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Makamlarında ayrı ayrı ziyarette bulunan İl ve ilçe kadın kolları, yaptıkları ziyarette bir dizi temasta da bulundular. İl kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu,Geyve Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir ile diğer İlçe kadın kolları başkanlarıyla birlikte yapılan ziyarette, Bakan İslam ve Atabek, ziyaretlerine gelen kadın kolları ile ayrı ayrı ilgilenerek ziyaret için teşekkür ettiler.

Heyet daha sonra MKYK üyesi ve Eskişehir Milletvekili Ülker Can’ı da makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1506583_1462922423954564_5023056402304715294_n

2822 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle