Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

AK GIDACILAR POYRAZLAR’DA COŞTU

foto (10)

Ak Gıda’nın düzenlediği 14. ‘AK Gıda Geleneksel Aile Pikniği’ gerçekleştirildi.

Geleneksel Akgıda Aile Pikniği geniş katılım ile Poyrazlar Gölü mesire alanında yapıldı. Adapazarı Karasu yolunda bulunan Poyrazlar Gölü mesire alanında  düzenlenen ve yaklaşık 5 bin kişinin kaldığı ‘ AK Gıda Geleneksel Aile Pikniği ‘ hayli görkemli bir o kadarda neşeli geçti.

KATILIM 5 BİN KİŞİ

Adapazarı-Poyrazlar gölündeki pikniğe; Akgıda genel müdürü Mustafa Çelik, Üretim müdürü Ömer Murat Gümüşdağ, Mali İşler müdürü Burhan Özmen, İnsan Kaynakları müdürleri Hasan Kara, Mustafa Deniz, Özgıda İş Sendikası genel sekreteri Aydın İbrahim Ağaoğlu, Hakan Özdil, Hakan Uysal, Azem Erdem, Hüseyin Özkan, Ferdi Körükçü, Şaban Baykan, Bayram Şahin, Yavuz Erdem, Cüneyt Demir, Enes Aydoğan ve 5 bini aşkın davetli katıldı.

KUŞ SÜTÜ EKSİK

Akgıda’nın pikniğinde en ince teferruata kadar düşünülmüş. Sabah kahvaltısında börek, poğaça, peynir, zeytin, bal, reçel; içebildiğin kadar çay, kahve, su, süt… Öğlen yemeği; pilav, döner, sucuk, patates kızartması, tatlı, ayran, meşrubat, dondurma, meyve çeşitleri… Adeta kuş sütü eksik. İkramlar gün boyu devam etti.

10. YIL HEDİYESİ

Akgıda fabrikasında çalışarak 10.yılını dolduran Dr. Hasan Büyük, Fatih Kayhan, Fatih Kara, Hüseyin Aral, Rafet Topal, Hüsamettin Kabataş, Birol Çetin ve Bülent Eker’e birer tane saat hediye edildi.

TAŞIMA GEYVE KOOP İLE

Ak Gıda Fabrikasının geleneksel hale getirdiği ve bu yıl Poyrazlar Gölünde düzenlenen aile pikniğinde çalışanların mesire alanına gidiş gelişini Geyve Koop. üstlendi. Geyve Koop. çalışanlarıda Ak Gıda çalışanları ile birlikte mesire alanında haftanın stresini atmaya çalıştılar.

YARIŞMALAR DÜZENLENDİ

Pikniğe katılan AK Gıda personeli gün boyu resim yarışması, animasyonlar, rodeo, halk oyunları, tavla gibi bir çok sosyal aktivitelerde bulundu. Çalışanlar aileleri ile keyfi yaşarken kurulan animasyon alanlarında eğlenme fırsatı buldu. Yapılan ödül töreninde ise Akgıda ödül yönetim sistemi içerisinde başarılarından dolayı hak kazanan çalışanlara ödülleri dağıtıldı.

Birbirinden leziz yiyeceklerin bulunduğu piknik neşe içerisinde geçti.

Mehmet AYDOĞAN

ak-gida-geleneksel-poyrazlar-golu-piknigi-

4453 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle