Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Haziran 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve METEM’in müdür başyardımcısı Ahmet Akkuş,un tayini çıkınca arkadaşları uğurlama yemeği düzenledi.

Alifuatpaşa İlhan Tan tesislerinde düzenlenen yemek programına METEM’in tüm personeli aileleriyle birlikte katıldı.
METEM müdürü Tekin Bayer, Ahmet Akkuş’a plaket ve çeşitli hediyeler verirken: “ Ahmet Bey ile 15 yıldan beri beraber çalışıyoruz. Ahmet Akkuş ismi, METEM ile adeta özdeşleşmiş gibidir. Görevini layıkıyla yapan bir arkadaştan ayrılmak, beni üzüyor. Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, iyi bir öğretmen ve idareci kazandı.”dedi.
Ahmet Akkuş’un yaptığı duygusal konuşma, dinleyenleri ağlattı ve herkes ayakta alkışladı.
İlhan Tan Gizli bahçe salon görevlileri: “Bu salonda birçok veda yemekleri düzenlendi; ama bu kadar alkışlananı görmedik. Ahmet Bey, Trabzonspor maçından çok alkış topladı.” dedi.
Mehmet AYDOĞAN

4025 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ahmet Akkuş’a Uğurlama Yemeği için 4 Yorum

 1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

  Ahmet AKKUŞ HOCAMI TANIMAK VE ONUN MÜKEMMEL KİŞİLİĞİNİ TANIYAN İNSANLAR, ONUN GÜVENLİ DURUŞU,azimli,inançlı ve fedakarlığı karşısında DOSTLUĞUNA DEVAM EDİYORLAR.Ahmet hocamın dostluğu bağımlılık yapıyor.EBEDİLEŞİYOR.Hocama karşı KENDİNDEN BİR YAMUK DAVRANIŞ OLMADIĞI MÜDDETÇE BU DOSTLUK MEZARDA EBEDİYETE ERDİRİYOR.Hocamı öğrencileri çok çoooook arayacaklar.Tüm öğretmenler onun yokluğunu hissedecekler.Babacan tavrını özleyecekler.Gerçi öğretmen evinde görüşüp hasret giderebilirler.Fakat okul ortamını yakalayamazlar.Onure etmek için yanında olan tüm öğretmenlere teşekkürler.Öğretmenime yeni görev yerinde başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcınız olsun.Kırşehirden sevgiler ve saygılar dilerim.

  • Ahmet Akkuş dedi ki:

   Adnan hocam, yorumunuz için çok teşekkür ederim. Dostluklar daimidir kolay kazanılmıyor, Geyve’den Kırşehir’e selam ve sevgiler.

 2. r.günbilek dedi ki:

  Ahmet Bey için ne söylense azdır. Sevgili A.Dinçer Hocam Kırşehir ‘den de Geyve’ye yetişebiliyorsun yani yorumlar tam gaz devam

 3. Ahmet Akkuş dedi ki:

  Veda yemeğinin tertiplenmesinde emeği geçen Başta Müdürümüz Tekin beye ve tüm METEM ailesine teşekkürlerimi arz ederim. Metem’e yakışanı yaptılar 22 senelik hizmetimize karşılık bizi onure ettiler, Sağolsunlar….Ayrıca bu veda yemeğini Geyve medyesında paylaşan Mehmet Aydoğan beye de çok teşekkür ederim

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle