Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Aralık 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler, Yaşam

AGD’den ‘Mekke’nin Fethi’ programına Davet

AGD’den ‘Mekke’nin Fethi’ programına Davet

Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şubesi’nin de her yıl düzenlediği ‘Mekke’nin Fethi’ programı bu yıl Adapazarı Kapalı spor salonunda düzenlenecek.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) milli ve manevi değerlerimiz korumak için öncülük etmeye devam ediyor. Türkiye’nin birçok noktası ile birlikte Sakarya’dada 31 Aralık gecesi ‘Mekke’nin Fethi’ programı düzenlenecek. Birçok etkinlikle Mekke’nin Fethi’nin kutlanacağı gecede, AGD tarafından Türkiye genelinde düzenlenen Liselerarası Siyer-i Nebi Yarışması’nın sonuçları da açıklanacak

Siyer-i Nebi ödül töreni de yapılacak

Mekke’nin Fethi Gecesinin finalinde AGD’nin yapmış olduğu Siyer-i Nebi yarışmasında dereceye giren katılımcıların da ödülleri verilecek. Dereceye giren öğrencilere sürpriz hediyelerin verileceği programda AGD Sakarya Şubesinin gençlere yönelik diğer çalışmaları hakkında da bilgi verilecek.

Anadolu Gençlik Derneği Geyve temsilciliğinden yapılan açıklamada;

31 Aralık 2018 Pazartesi günü saat 19:54 de Adapazarı Kapalı Spor Salonunda organize ettiğimiz Siyer-i Nebi yarışmasının ödüllerinin takdim edileceği Mekke’nin Fethi programına tüm halkımız davetlidir.

Hanım kardeşlerimize yer ayrılmıştır.

NOT:Geyve’den saat 18:30 da araç kaldırılacaktır.

 

574 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle