Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Nisan 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Yaşam

Adliyeciler doyasıya eğlenerek stres attı

Sakarya Adliyeciler gecesiHer yıl geleneksel olarak düzenlenen “Adliyeciler Gecesi”; bu yıl Sapanca Özkum Tesisleri’nde gerçekleşti. Plaket takdiminin gerçekleştiği ve çekilişin yapıldığı gecede; Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener, söylediği şarkılarla da adliyecileri eğlendirdi.

Savcı ve hakimler tüm personellerle bir arada

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Adliyeciler Dayanışma ve Kaynaşma Gecesi”; bu yıl Sapanca Özkum Tesisleri’nde gerçekleşti. İlçemiz Adliyesinden Cumhuriyet Savcısı Erkan Akbaş ile Hakim Ekrem Karadere’nin katıldığı geceye; Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta ve Sakarya Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Akyüz, ilçe savcıları, hakimleri, icra müdürleri, özel kalem müdürleri, komisyon müdürleri, mahkeme başkanları ve eşleri katıldı.

Emeklilere plaket takdim edildi

Komisyon Müdürü Yasemin İn’in sunuculuğunu üstlendiği gecede; emekli olan 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Abdülkadir Yavuz’a HSYK tarafından gönderilen teşekkür plaketi ile Emekli Yazı İşleri Müdürü Nadir Turgut’a Adalet Bakanlığı tarafından gönderilen teşekkür plaketi, Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Akyüz tarafından takdim edildi.

Akif Yener sahne aldı

Gecede ayrıca yapılan çekilişle, şanslı adliye personellerine küçük altın hediye edildi. Gecede sahne alan Sakaryalı ünlü Pop Müziği Sanatçısı Akif Yener, söylediği şarkılarla da adliyecileri doyasıya eğlendirirken, kendi besteleri olan “Onun Adı Efsane Sakarya” ile “Ne Aşk Ne Hayat” şarkılarıyla da geceye katılan tüm davetlileri coşturdu.

3975 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle