Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Ocak 2018 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Teknoloji

Adahaber.tv Yayında

Adahaber.tv yayında

Geçmişte hazırlayıp sunduğum televizyon programlarına ülkenin önde gelen siyaset adamları konuk olmuş, yaptığımız başarılı çalışmalar toplumun büyük bir bölümü tarafından takip edilmiş. Neyazıkki televizyon yayıncılığının etkili olduğu o dönemlerde geride kalmıştır.

Bende bu noktadan yola çıkıp, 20 yıllık televizyon yayıncılığını tecrübemi de göz önünde bulundurarak,internet her yerde, televizyon internette sloganı ile internette 24 saat kesintisiz yayın yapabilecek Adahaber.tvnin kuruluş çalışmalarını tamamlamış bulunuyorum

20 ocak pazartesi günü test yayınlarına başlayan adahaber.tv,nin tv yayıncılığına yeni bir soluk getireceğini umut ediyorum

Adahaber.tv de haber ve yorumun yanısıra, yerel ve genel konuların işlendiği hafta içi beş gün canlı yayınlanacak programlarıda yakından takip edebilecek,arşivden seçmeler bölümünde de birbirinden ilginç ve gizemli videoları izleyebileceksiniz.

2871 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle