Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Esra Çiçekçilik, Sevgililer Gününe Hazır

Organik tarım yöntemiyle seralarda yetiştirilen ve sabahın erken saatlerinde toplandıktan sonra 4 derecede şoklanan ve buket haline getirilen güller, Esra Çiçekçilikte Sevgililer Günü’nde fethedecekleri kalpleri bekliyor.

Geyve İlçesinde; Çelenk, Sepet, Buket, Gelin Arabası, Arajman, Kuru Çiçek, Yapay Tanzime, İthal-Yerli Saksı Çiçek Çeşitleri konusunda akla gelen isimlerden olan ” ESRA ÇİÇEKÇİLİK ” “Sevgililer Günü” ne hazır.

14 Şubat’ın hem çiftler hem de üreticiler hem de satıcılar için önem taşıdığını vurgulayan Geyve ilçe merkezinin güler yüzü ile sevilen isimlerinden Adem Kocaman; “14 Şubat, gülün en önemli ‘altın günü’, yani 365 gün içinde gülün en önemli günü. İnsanların birbirlerine alabilecekleri manada en yüksek, pahada en düşük hediye olarak yine gülü görüyoruz” değerlendirmesinde bulundu. Bu vesileyle Çiçek akla geldiğinde, müşterilerim için elimden gelenleri yapmaktan kaçınmadığını ifade eden Kocaman,yaklaşan ” Sevgililer Günü ” nedeni ile sevginin dili olan çiçeği sevdiklerine armağan etmek isteyenler bekliyorum. Sevginin yaşı-yeri- ifade farkı olmaz. Çiçek ortak dildir. “dedi

Adem Kocaman : 0 530 82016 69

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

607 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle