Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Haziran 2011 | Manşet, Spor

2011 Yılın Enleri Ödüllerine Kavuştu

Sakarya Amatör Futbolcular Derneği tarafından bu yıl 3.üncüsü yapılan Yılın Enleri Ödülleri bu gece düzenlenen törenle sahiplerine verildi .

İlçemizin güzide takımlarının temsilcilerininde katıldığı gecede Nuriosmaniyespor Kulübü Başkanı Mustafa Yavuz’a Yılın Başkanlık Ödülü verilirken, yine aynı kulüpten kaleci İsmail ile Gökhan ve Bayatspordan Burak Özcan Yılın Karmasında yer aldı.

 

AFA Kültür merkezinde düzenlenen geceye Sakaryaspor Camiasının tanınmış isimlerinin yanı sıra Sakaryaspor Kulüp Başkanı Halit Evin, Teknik Direktör Şaban Yıldırım, Yeşil-siyahlı futbolcular, Sakaryaspor eski teknik direktörü Engin Korukır, Manisaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Süper Ligin tecrübeli hakemlerinden Fırat Aydınus katıldı.

GECENİN SPONSORLARININA ÖMER BEKTAŞ TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKTİM ETTİ. ÖZGÜLLÜ SÜT ÜRNLERİ,KAYA TİCARET,POVVER AKÜ SAKARYA-İZMİT BÖLGE BAYİİ, ROSSOPOMODORO, FAYDALI KUYUMCULUK, MODERN KUYUMCULUK, SAKARYA EKSPERTİZ FERİT ŞAHİN, KILIÇ MOBİLYA YAŞAR KILIÇ, TURNALAR SİGORTA HİZM, COŞKUNLAR HAVAİ FİŞEK, NURYOL TURİZM, SOFRA KEBAP

SEZGİN ERGİN (YENİ SAKARYA) KADİR ŞİRİN (SAKARYA HALK) İLHAN OKYAR (YENİ HABER) NAZIM AKTÜRK(YENİ SAKARYA) ‘e ödüllerini Sakaryaspor eski yöneticisi Ferit Şahin verdi

HASAN GÖKDEMİR (ADAPAZARI),ÖMER SARICA (ADAPOSTASI),SERKAN ÖZAY (YENİ HABER)’e ödüllerini Sakaryaspor eski yöneticilerinden Vedat Yaşlıca verdi

2011 Yılı Yükselen Değerleri Ödülüne layık görülen Hikmet Karaman’a ödülünü Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu verdi

Sakaryaspor Eski Teknik Direktörlerinden Engin Korukır’a Ödülünü Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım verdi

Geceye katılamayan Halter de Avrupa Şampiyonu Semih Yağcı ve Gökhan Kılıç’ın ödüllerini Olimpiyat Şampiyonumuz Halil Mutlu’ya Emniyet Genel Müd Müfettişi Sabih Özkurt verdi

Süper Ligin Tecrübeli hakemlerinden Fırat Aydınus’a ödülünü Sakaryaspor eski başkanlarından Av. Recep Hacı Eyüpoğlu verdi

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Halit Evin’e ödülünü Amatör Futbolcular Federasyonu Başkanı Şerif Kunt verdi

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım’a ödülünü Sakaryaspor Eski Başkanlarından Recep Hacıeyüpoğlu verdi

Sakaryaspor antrenörleri Veysel Beşik, Murat Balaban,Vedat Battal ve Sebahattin Tenilmez’e ödüllerini Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu verdi

Sakaryaspor Futbol Takımına ödülünü Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fevzi Kılıç verdi

Milli Boksör Fatma Nur Aydın’a ödülünü Garajlar Taçspor Başkanı İbrahim Nalbantoğlu verdi

Mihriban Öner ve Ali Şenol’a Ödülünü K.Barboros Kulüp Başkanı İsmet Buruşoğlu verdi

Sakarya tarihinden Olimpiyatlarda hakemlik yapan tek isim olan FILA hakemi Suat Beyenal’a ödülünü Gençlik Spor Şube Müdürü Aziz Arıcı verdi

KLASMAN GRUBU HAKEMLERİ BURAK OLCAR,YUNUS EREN,GÖKHAN KAHYACIK’a Ödüllerini MÜSİAD 2.Başkanı Enver TOK verdi

SÜPER LİG HAKEMLERİ SERKAN ÖNSAL,ÖZGÜR AYGÜN, SUAT GÜZ ‘e ödüllerini Özgüllü Süt Ürünleri Sahibi Şerafettin Özgüllü verdi

Voleybol MHK Üyesi Fethi Ayav’a ödülünü dernek genel sekreteri Sinan Güler verdi

Hendekspor Voleybol takımının başarılı çalıştırıcısı İdris Demir’e ödülünü Dernek yöneticisi Adil Yazıcı verdi

Sakaryanın Efsane hocası ekrem Karaberber’in oğlu antrenör merhum Esat Karaberber ve merhum Hikmet Karaaslan’nın ödülünü ailesi aldı

Amatör Ligde Yılın Başkanları İBRAHİM NALBANT GARAJLAR TAÇSPOR KULÜBÜ BAŞKANI, YUSUF KARPUZ KUZULUKSPOR KULÜBÜ BAŞKANI ,TACETTİN ÖZTÜRK ERENLERSPOR KULÜBÜ BAŞKANI, AYTAÇ SARI KOCAALİSPOR KULÜBÜ BAŞKANI, MUSTAFA YAVUZ NURİOSMANİYESPOR KULÜBÜ BAŞKANI’na ödüllerini Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Murat Çelik verdi

Amatör Liglerde Yılın Hocaları ERTUGAN ÖZKAN GARAJLAR TAÇSPOR TEKNİK SORUMLUSU, KÖKSAL OK KOCAALİ SAHİL SPOR TEKNİK SORUMLUSU , HALUK ERİŞİR AKÇAYSPOR TEKNİK SORUMLUSU, ATİLLA BIÇAKCI K. AZİZİYE SPOR TEKNİK SORUMLUSU, GÜNGÖR İÇER A.DOĞANSPOR TEKNİK SORUMLUSU’ na ödüllerini Harmanlıkspor Başkanı Metin Ergezen verdi

SAKARYA AMATÖR LİG KLASMAN D GRUBU ALTIN KARMASINA ÖDÜLLERİNİ SAKARYASPOR KULÜP BAŞKANI HALİT EVİN VERDİ

 

ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 İSMAİL YILDIRIM N.OSMANİYESPOR KALECİ
2 ERSİN CAN ARİFİYESPOR DEFANS
3 DENİZCAN ŞAHİN HARBİŞSPOR DEFANS
4 İSLAM ÖZTÜRK TAŞBURUNSPOR DEFANS
5 ORHAN BAKİ KUZULUK ERSOYSPOR DEFANS
6 BURAK ÖZCAN G.BAYATSPOR ORTA SAHA
7 BERKER BAL ARİFİYESPOR ORTA SAHA
8 GÖKHAN KAYA N.OSMANİYESPOR ORTA SAHA
9 Y.EMRE ÖZDEMİR EĞİTİMSPOR ORTA SAHA
10 KERİM BOZACI K.BARBAROSSPOR FORVET
11 SEMİH SAVRUN KUZULUK ERSOYSPOR FORVET

SAKARYA AMATÖR LİG KLASMAN C GRUBU ALTIN KARMASINA ÖDÜLLERİNİ ADP İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ İDRİS ZORGÖR VERDİ

 

ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 FERİT AYATA GÖLKENTSPOR KALECİ
2 FARUK DER KOCAALİSPOR DEFANS
3 MUHAMMET ŞENTÜRK KALAYCSPORI DEFANS
4 YAVUZ ATMACA P.EĞİTİMSPOR DEFANS
5 ŞEHMUZ MAVİŞ İL ÖZEL İDARE SPOR DEFANS
6 MUSTAFA TURHAN K.AZİZİYESPOR ORTA SAHA
7 KRAL OK KOCAALİSPOR ORTA SAHA
8 SEMİH BAYRAK K.AZİZİYESPOR ORTA SAHA
9 TANJU TUNÇ HACIMERCAN ORTA SAHA
10 ENES AK KOCAALİSPOR FORVET
11 FATİH GENÇ ALTINDERESPOR FORVET

SAKARYA AMATÖR LİG KLASMAN B GRUBU ALTIN KARMASINA ÖDÜLLERİNİ İL SPOR MÜDÜRÜ ÖMER KALKAN VERDİ

 

ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 BERAT KUÇİN ERENLERSPOR KALECİ
2 CEM BALOĞLU ERENLERSPOR DEFANS
3 ERDİ ÇİÇEK ERENLERSPOR DEFANS
4 MAHMUT KÖKSAL Y.ALANDÜZÜ DEFANS
5 MEHMET KALYONCU AKÇAYSPOR DEFANS
6 BARIŞ İNCE SİNANOĞLUSPOR ORTA SAHA
7 MUTLU BOZBAŞ H.BOĞAZSPOR ORTA SAHA
8 OKAN UZUNGÜNGÖR AKYAZIGÜCÜSPOR ORTA SAHA
9 GÖKHAN KAHRAMAN AKÇAYSPOR ORTA SAHA
10 İLYAS AKYILDIZ TAŞKISIĞISPOR FORVET
11 ONUR NECMİ ŞAHİN ERENLERSPOR FORVET

SAKARYA AMATÖR LİG KLASMAN A GRUBU ALTIN KARMASINA ÖDÜLLERİNİ ASKF BAŞKANI HÜSEYİN KAMA VERDİ

 

ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 UĞUR TÜRKMEN KUZULUKSPOR KALECİ
2 OSMAN TUNCER H. ÖZENSPOR DEFANS
3 TOLGA TOSUN KUZULUKSPOR DEFANS
4 ÜMİT KILIÇKAN KARAPÜRÇEKSPOR DEFANS
5 ENES TAŞKAYA K. SAHİLSPOR DEFANS
6 OGUZHAN ALŞAN KIŞLAÇAYSPOR ORTA SAHA
7 LEVENT SARI YEŞİLYURTSPOR ORTA SAHA
8 BİLAL ALTIPARMAK ÇINARLIKSPOR ORTA SAHA
9 SAMET KARA OZANLARSPOR ORTA SAHA
10 ALPER KANBUR K. SAHİLSPOR FORVET
11 YUNUS EMRE DURSUN KUZULUKSPOR FORVET

SAKARYA SÜPER AMATÖR LİG ALTIN KARMASINA ÖDÜLLERİNİ İL SAĞLIK MÜDÜRÜ HASAN BEKTAŞ VERDİ

 

ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 EMİN GÜRKAN BİNGÜL ŞEKERSPOR KALECİ
2 YASİN BOZKURT BEKİRPAŞASPOR DEFANS
3 CİHAN CUROĞLU HANLIBELDESPOR DEFANS
4 TUNA KOÇOĞLU GARAJLAR TAÇSPOR DEFANS
5 İSMET BAYRAKTAR KIRKPINARSPOR DEFANS
6 MUHAMMET AKDENİZ TEKSPOR ORTA SAHA
7 HÜSEYİN AKBAŞ DEMİRSPOR ORTA SAHA
8 ZEKERİYA NALÇACI ASAKYAZISPOR ORTA SAHA
9 ÜMİT TALE GARAJLAR TAÇSPOR ORTA SAHA
10 SEMİH KESİM Y. HENDEKSPOR FORVET
11 SAMET ÇAKIR HARMANLIKSPOR FORVET

DERNEĞE KATKILARINI HİÇBİR ZAMAN ESİRGEMEYEN ONUR KURULU ÜYESİ VE
KARASU BELEDİYE BAŞKANI MEHMET İSPİROĞLU’ NA ÖDÜLÜNÜ AYHAN KILIÇ VERDİ

KAYNAK:http://www.sporexpres.com

4268 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Amatör’de 2011 Yılın Enleri Ödüllerine Kavuştu için 3 Yorum

  1. GEYVELİ dedi ki:

    NE KADAR İBRET ALINACAK BİR HABER..TEŞEKKÜR EDERİZ GEYVE MEDYA..
    BU HABERİ BURADA PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN..
    MERAK EDİYORUM BÖYLE BİR GECEDE GEYVESPOR YÖNETİCİLERİ NE YAPAR…SORMAYADA GEREK YOK ZATEN…ÇİÇEKÇİNİN YANINDA ÇAY İÇİYORLARDIR

  2. recep ali dedi ki:

    çay işi bitti sıra karpuzcuda

  3. recep alii dedi ki:

    kapruzununda cayınında önce insan olun adam gıbı yazılar yazın

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle