Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet

Oda Başkanları Geyve’de…

sakarya-ziraat-odasi-baskanlari-geyve-toplantisi- (3)Geyve İlçesi Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, “İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı”na ev sahipliği yaptı.

12 İlçe Ziraat Odası Başkanı, İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Şener Bayraktar Başkanlığındaki Toplantıya katıldı.

Geyve İlçe ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, ev sahipliğini yaptığı İl Koordinasyon Toplantısı ile ilgili kısa açılamasında şu bilgileri verdi: “Aylık koordinasyon toplantılarında, ilçelerin karşılaştığı problemler tartışılır. Bu günkü toplantımızın ağırlıklı konusu; Ankara İlinde yapılacak olan, Genel Merkezimizin Genel Kurulu. Neler yapılacak, ne şekilde gidilecek, nasıl davranılacak. Oda başkanları da Genel Kurula katılmak mecburiyetinde.”

İl Koordinasyon Başkanı Şener Bayraktar, toplantı ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Sakarya İlindeki Ziraat Odaları olarak, her ay düzenli bir şekilde bir ilçemizde İl Koordinasyon Kurulu Toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Odalarımız tarafından önceden belirlenmiş bir gündem ile toplanıyoruz. Öncelikle, toplandığımız ilçenin sorunlarını görüşüyoruz. Odalarımızın faaliyetleri konusunu görüşüyoruz. Gündemimizin ilk maddesin de, Geyve İlçemizde meydana gelen don hadisesi sebebiyle oluşan zararlar görüşüldü. Alınması gereken tedbirler konuşuldu. Türkiye Ziraat Odaları Birliğinin Genel Kurulu yapılacak, katılımla ilgili görüşüldü. Sakarya İli genelinde özellikle Geyve İlçesinde ki kötü hava koşullarının neden olduğu, meyvelerde ki zararlar ile ilgili ihbarlarda bulunuldu. Zararlar ile ilgili olarak İlçe Tarım Müdürlüklerinin zarar tespit raporlarını bekliyoruz. Raporlara göre çiftçilerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi çalışmaları yapılacaktır.”

Geyve Ziraat Odası Başkanı Süleyman Pınar, konuklarına “Soğuksu-Tarzan Alinin Yeri”nde öğle yemeği verdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

sakarya-ziraat-odasi-baskanlari-geyve-toplantisi- (1)

1870 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle