Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Zeytinoğlu, Coşkuyla Karşılandı

İYİ Parti coşkuyla karşılandı

Geyve İYİ Parti belediye başkan adayı Atilla Zeytinoğlu ve ekibi Alifuatpaşa’da coşkuyla karşılandı.

KATILIM ÇOK OLDU

Alifuatpaşa’daki İYİ Parti seçim bürosunun açılışına Atilla Zeytinoğlu, İYİ Parti il başkanı Selçuk Kılıçarslan, yönetim kurulu üyesi Suat Albostan, il sekreteri Yüksel Esmeroğlu, İYİ Parti ilçe başkanı Yusuf Baran, CHP ilçe başkanı Recep Güner, parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ZEYTİNOĞLU GELECEK, DERTLER BİTECEK

Alifuatpaşa merkezindeki seçim bürosunun açılışında kalabalık halka seslenen Atilla Zeytinoğlu şunları söyledi:

Sayın hemşehrilerim, belediye meclis üyesi adayımız Enver Atasoy’un düzenlediği seçim büromuzun açılışına hoş geldiniz. 31 Mart’ta yapılacak olan mahalli seçimler ilçemize ve ülkemize hayırlı olsun.

Rakip partililer bu seçimleri sanki savaş gibi görüyor, bizler ise sizlere hizmet yarışı olarak düşünüyoruz.

Allah nasip eder belediye başkanı seçilirsem; Alifuatpaşa mahallemizin trafik sorunu bitecek. Yaya kaldırımları kısa zamanda onarılacak. Tren hemzemin geçidi yayaya ve trafiğe açılacak. Alifuatpaşalılar, ucube üstgeçitten kurtulacak. İlhan Tan tesislerine doğru giden yürüyüş yolunuz ve diğer mahalle yollarınız asfaltlanacak.

BELEDİYECİLİK TECRÜBE İŞDİR

Halka hizmet sunmak için iktidar partisinden olmak gerekmez, başkan adayında belediye tecrübesi olması gerekir. Bu tecrübe bende var. Yirmi yıl Adapazarı belediyesinde çalıştım. Bu süre zarfında şehrime üç tane pazar yeri kazandırdım. Bu pazar yerlerinde yüzlerce Geyveli pazarcılık yapıp ekmek parası kazanıyor.

Ben kendini düşünen belediye başkanı değil, halkını düşünen bir başkanlık anlayışına sahibim. Geyve belediye başkanlığı yaptığım süre içerisinde insanları partisine, etnik kökenine göre ayırmamışımdır. İnsanlara tepeden bakmadan görev yaptım, seçilirsem kapım herkese açık olacaktır.

Daha güzel bir Alifuatpaşa ve daha güzel bir Geyve için oylarınızı bekliyoruz. Konuşmadan sonra Yusuf Baran hoca dua yaparak büro açıldı. Katılımcılara pilav, ayran ve helva ikram edildi.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

2934 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle