Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Nisan 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Siyaset

Zeki Toçoğlu mazbatasını aldı

Zeki Toçoğlu- mazbatasını- aldı3İl seçim kurulundan yeni dönem için mazbatasını alan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, belediye hizmet binası önünde vatandaşlar ve personeli tarafından karşılandı. Başkan Toçoğlu, “Milletimize efendi değil hizmetkar olmak için bu yola çıktık. Milletimizin teveccühü ile tekrar görev başına geldik. İnşallah halkımızdan aldığımız bu desteğe daha çok çalışarak karşılık vereceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Seçim Kurulu’ndan Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndaki 2. Dönemi için mazbatasını aldı. AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’in hazır bulunduğu törende Başkan Toçoğlu’na mazbatasını Sakarya Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet Akyüz teslim etti.

Hizmetkar olmaya geldik
İl Seçim Kurulu’ndaki törenin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, belediye hizmet binası önünde personeli ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Düzenlenen tören için tüm belediye çalışanlarına teşekkür eden Başkan Zeki Toçoğlu, “Milletimize efendi değil hizmetkar olmak için bu yola çıktık. Milletimizin teveccühü ile tekrar görev başına geldik. İnşallah halkımızdan aldığımız bu desteğe daha çok çalışarak karşılık vereceğiz. Değerli hemşerilerimize hep birlikte hizmet edeceğiz” diye konuştu.

Tüm il sınırlarına hizmet
Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir ailesi olarak tüm hemşerilerimize hizmet götürmek için 5 yıl boyunca çok çalıştık. Bu başarı, Büyükşehir ailesinin fedakarca çalışmaları sonucu oluştu. Milletimiz bizden desteğini esirgemedi. Yeni Büyükşehir Yasası ile artık şehrimizde yeni bir dönem başladı. Önümüzdeki dönemde tüm il sınırlarına hizmet ulaştıracağız. Daha fazla çalışacağız. Kaybedecek vakit yok. Milletimiz bizim yanımızda olduğunu gösterdi. Şimdi sıra hizmetlerde. Tüm projelerimize hemen startı vereceğiz. Allah utandırmasın. Allah yolumuzu açık etsin” ifadelerini kullandı.

1781 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Zeki Toçoğlu mazbatasını aldı için 1 yorum

  1. zaman genci dedi ki:

    hayırlı ugurlu olsun bügük başkanım rabbim utandırmasın yolun açık olsun

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle