Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem

Zeka oyunları sınıfı Açıldı

Zeka oyunları sınıfı

Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesinde “zeka oyunları sınıfı” açıldı.

Okul müdürleri, daire amirleri ve öğretmenlerin katıldığı Zeka Atölyesinin açılışını Geyve kaymakamı sayın İlyas Memiş, Geyve ilçe milli eğitim müdürü Mehmet Doğan ve okul müdürü Erol Erdem birlikte yaptı.

Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi müdür yardımcısı Mustafa Tarakçıoğlu’nun rehberlik ettiği zeka oyunları sınıfında öğrenciler; satranç, mangala, reversi, koridor, jenga, hanoi kuleleri, piramit, sumo gibi çeşitli oyunlar oynuyorlar. Öğrencilerin boş vakitlerini geçirmeleri zeka gelişim süreçlerini tamamlamaları ve zeka oyunlarını öğrenerek telefondaki zararlı oyunlardan uzaklaşmaları amacıyla yapılan zeka atölyesi çok beğenildi.

Okul müdürü Erol Erdem:” Mustafa öğretmeni tebrik eder, öğrencilerime başarılar dilerim. Zeka atölyesinde satranç reversi Mangala vb bir çok oyun oynanmakta ve öğretilmektedir.Hedefimiz başarı çıtamızı daha da ileri götürmek, öğrencilerimizi hayata hazırlamak, derslerin güncel hayatla karşılığını göstermek, boş vakitlerini değerlendirmek dersleri oyunlarla kolaylaştırmaktır.Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi akademik başarının adresi, sosyal etkinliklerin merkezidir.”dedi.

Mehmet AYDOĞAN-Geyvemedya.com

458 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle