Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Aralık 2015 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

BAKAN ve ÇARK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

zehra-betul-ozgur-cark-dunya-evine-girdi- (3)Zehra Betül İle Özgür Çark Dünya Evine Girdi.

Mukadder-Basri Bakan Çiftinin kızı Zehra Betül ile Emekli Müezzin İbrahim-Emine Çark çiftinin oğlu SAEH Müdür Yard. Nebi Çark’ın kardeşi Özgür Çark düzenlenen nikah töreni ile bir ömür boyu mutluluğa evet dedi.

Saygın Düğün salonunda gerçekleşen Zehra ile Özgür çiftinin nikahını Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya kıydı. Başkan Kaya genç çifti tebrik ederken, evlilik cüzdanını nikah şahidi Geyve Müftüsü Ali Erhun gelin hanıma takdim etti.

Genç damat ile gelinin, beraberliklerini sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları özel günlerine çok sayıda seçkin davetli katıldı. Tepecikler Camisi müezzini Murat Yurt hocaefendinin Tasavvuf Musikisi ve Türk Sanat Müziği dinletisi ile hoş vakit geçiren konuklar yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.

Genç çift , aileleri ve misafirleri ile tek tek ilgilenerek birlikte olmanın onurunu yaşadıkları düğün töreni sonrası dostları tarafından tebrik edilerek dünya evine girdiler.

Geyvemedya.com ailesi olarak yeni evli çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

5189 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle