Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Kasım 2013 | Alt Haberler, Sakarya

Zaman Gazetesi 27 yaşında

zaman-yenimansetZaman Gazetesi Sakarya Temsilcisi Fikret Altıalay düzenlediği toplantıda Zaman Gazetesinin 27’inci yılını kutladı.

Zaman gazetesinin 27. yılı kutlaması sebebiyle Sakarya temsilcisi Fikret Altıalay’ın ev sahipliğinde Elegante kafe restorant’ta düzenlenen toplantıya; Basın İlan Kurumu Başkanı Ömer Faruk Çakır,Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur ile Geyve CHA Muhabiri ve Geyvemedya.com haber müdürü Namık Cihan ile birlikte  basın mensupları katıldı.

Toplantıda konuşan Altıalay ;” Zaman gazetesi 3 Kasım 1986 yılında kuruldu ve bu tarih bizim için bir yıl dönümü.Kısaca gazetemizi tanıtmak gerekirse 950 bin tiraja sahip bunun yüzde 95’i abonelik sistemi ile sağlanıyor. Sahip olduğumuz bu tirajın inşallah daha da üzerine çıkacağız. Sakarya da ki tiraj ilçelerde dahil olmak üzere 11 ve 12 bin arasında.Birçok ilçemizde temsilcilerimiz ve bürolarımız mevcut. Zaman Gazetesi dünya sıralamasında ilk elliye girmeyi başaran tek Türk gazetesidir” dedi.

Fikret Altıalay, haber biriminde çalışan Duran Savaş, Salih Hamurcu ve diğer çalışan arkadaşlarına teşekkür etti.

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur; Zaman Gazetesinin basındaki yeri ve önemine değindi.Başarılarının devam etmesi için iyi dilek ve temennilerinde bulundu.

Konuşmaların ardından Zaman gazetesinin 27. yılı adına pasta kesildi.

zaman-gazetesi-27-yasinda-IHA-20131106AW000406-1-t

2132 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle