Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

A.G.D’den ÇANAKKALE DİRİLİŞİ GEZİSİ

agd-dernegi-canakkale-dirilis-ruhu-gezisi- (7)Anadolu Gençlik Derneği Genel Merkezi’nin Çanakkale zaferinin 100. yılı münasebetiyle düzenlemiş olduğu,  ÇANAKKALE DİRİLİŞİ programı, 11 Nisan 2015 Cumartesi günü Çanakkale’de yapılacaktır.

Anadolu Gençlik Derneği, Türkiye’nin her yerinde şehidi bulunan Çanakkale için, aynı iman ve aynı inancı taşıyan 250 bin genci, şehid dedeleri ile buluşturup, o ruhun kaybolmamasını sağlayacaktır.

Bu program dahilinde Geyve ilçemizden de gençlerimizi Çanakkale’ye götüreceğiz diyen Şube Başkanı, herkesin bu programa duyarlı olmasını rica etti. Programı, Geyve’nin belli başlı yerlerine afişler asarak duyuruyoruz, gitmek isteyen ya da bir öğrenci göndermek isteyenlerin vereceğimiz irtibat numarasıyla bize ulaşmalarını istedi.

Bu vesileyle, bu güzel vatanı canları pahasına bizlere bırakan tüm şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyoruz, yapacağımız bu hizmetin hayırlı olmasını cenabı Allah’tan diliyoruz dedi.

İrtibat   : Levent SARI
Telefon: 0 505 648 99 70
Hareket Tarihi: 10 Nisan 2015
Hareket Saati: 22.00
Hareket Yeri : Geyve Meydanı

Ücret     : 30 TL

Geyvemedya.com/haber Merkezi

3090 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle