Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Zabıta Ekiplerinden, Denetim…

 

zabıta kontrol.4Geyve Belediyesi Zabıta Amirliğinden, Zabıta Başkomiser Yaşar Bakır ve Zabıtalar ile Veteriner Hekim Recai Kara’dan oluşan ekip, pazaryerinde denetimler yaptı.

Denetimlerde tavuk ürünleri satanlara ağırlık verildi. Denetim ile ilgili açıklamasında Zabıta Başkomiseri Yaşar Bakır şu bilgileri verdi; “Perşembe günleri kurulan pazarımızda satış yapan yerleri düzenli olarak denetliyoruz.  Bu denetimimizde; tavuk ve tavuk ürünleri ile süt ürünleri satıcılarına ağırlık verdik. Tarihi geçmiş ürünlere el koyuyoruz. Evrakları eksik olanlara süre veriyoruz. Bu denetimlerimiz aralıksız devam edecektir. Vatandaşlarızın sağlığının korunması her konunun üzerindedir”

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3649 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Zabıta Ekiplerinden Pazaryeri Denetimi.. için 2 Yorum

  1. Osman Teyyar dedi ki:

    zabıta varmıydı 4 senedir nerdesiniz.Bu göstermelik işleri bırakın açıkta satılan gıdaları bi kontrol edin hala satılıyor.Yalandan gazetecileri peşinize takıp ppoz vermeyin.Zabıta 24 saat görev yapar ama nerde.Seçim yaklaşıyo.

  2. elaesme dedi ki:

    Geyve de zabıta vardı ha!!!! Zabıta Karakolunun önündeki iki manav yıllardır arabaların geçişini engelliyor kaldırımı bırak yoldan 1.5-2 metre ye sergi koyuyorlar. Gören yok mu? Çarşı içinde kaldırımlar işgal altında bunu da gören yok mu?Hele hele kaçak su kullananları gören Yok mu?

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle