Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Şubat 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve İlçesi çarşısında esnaf olan Yüksel Erdoğan’a, çevresine gösterdiği duyarlılıktan dolayı Geyve Belediye Başkanlığı tarafından ‘Örnek Esnaf Ödülü’ verildi.

 Belediye Başkanı Murat Kaya konu ile ilgili kısa açıklamasında: ‘Çarşımızın sevilen esnaflarından olan Yüksel Erdoğan’a çevre ve çevre düzenine göstermiş olduğu örnek davranıştan dolayı Geyve Belediyesi adına şükran plaketi yani; Örnek Esnaf Ödülü verildi. Kendisini bir kere daha kutluyorum.’ Dedi.

Komşuları ve kendisini tanıyanların ‘Kotçu Erdoğan’ dediği Yüksel Erdoğan şu açıklamayı yaptı: ‘ 08.07.1962 Üsküdar doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Geyve İlçesinde tamamladım. 10 yıl devlet memurluğu yaptım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. 19 yıldır aynı dükkanda ticaret yapıyorum. Güzel bir çevrede yaşama arzum beni çevreye duyarlı bir hale getirdi. Evden çok iş yerimde bulunuyorum. İş yerim ve çevresine o nedenle özen gösteriyorum. Benim gösterdiğim duyarlılığı her esnafın göstermesini diliyorum. İlçemize gelen konuklara karşı çevremizin temiz olmasından gurur duyarım, kötü bir çevre beni utandırır.’

Komşuları konu ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘Komşumuzun ödül alması bizleri hem sevindirdi hemde biraz utandırdı. Bu bizlere bir ders oldu.  Kotçunun elinden süpürge ve sulama hortumu hiç düşmez, ektiği çiçek ve fidanları sular. Bu ödülü çoktan hak etmişti.’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

991 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Erdoğan’a ‘Örnek Esnaf Ödülü’ Verildi… için 1 yorum

  1. oğuzhan dedi ki:

    yüksel beyi tebrik ediyorum inşallah diğer esnaflarda örnek alır yalnız kotlar çok pahalı o konuda örnek olmayın

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle