Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Haziran 2012 | Eğitim, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet

Yukarı Bağlarbaşı HEM Elsanatları Kursu Yılsonu Sergisi Açıldı…

Geyeve İlçesi Yukarı Baağlarbaşı HEM El Sanatları Kursu Yılsonu Sergisi açıldı. Açılış ve belge törenine; İl HEM Başkanı Hamdi Ünal, İlçe HEM Müdürü İrfan Karaçayır, İlçe Milli Eğitim Şb. Md. Davut Karamehmetoğlu, İl Genel Meclisi Üyesi Osman Erköse, MHP İlçe Başkanı Ahmet Pehlivan ve protokol üyeleri ile köylüler katıldı.

Yukarıbağlarbaşı Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cemalettin Dinçer, programın sunuculuğunu ve ev sahipliğini yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, İlçe HEM Müdürü İrfan Karaçayır ve İl HEM Başkanı Hamdi Ünal kısa birer konuşma yaptı. Kursiyerlerin belge ve ödüllerinin dağıtılmasından sonra serginin kurdelesi kesilerek açıldı. Konuklar sergiyi gezerken, Kursun Usta Öğreticisi Emine Uysal sergilenen eserler hakkında kısa açıklamalarda bulundu.

Serginin gezilmesinden sonra konuklara yöresel yiyecekler ve pilav-ayran ikram edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1514 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Y.Bağlarbaşı HEM Elsanatları Kursu Yılsonu Sergisi için 1 yorum

  1. C.DİNÇER dedi ki:

    Milli Eğitim Müdürlüğü,Halk Eğitim Müdürlüğü ve Yukarı Bağlarbaşı Köyü Kalkındırma Ve Güzelleştirme Derneği’nin işbirliğiyle yürütülen El Sanatları Kursumuz ve okuma-yazma kursumuz başarıyla tamamlanmış olup,İlgilerini esirgemeyen müdürlerimize halkımız adına teşekkürlerimizi sunarız.Önümüzdeki eğitim öğretim yılında da başarılı çalışmalarının devamını bekliyoruz.
    Yıl Sonu Sergimizi şereflendiren tüm konuklarımıza da sonsuz teşekkürler.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle