Hoşgeldiniz  

Namık CİHAN | 07 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Namık Cihan, Sakarya, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam, YAZARLAR

Yüce’ye Haksızlık..

YÜCE’ ye Haksızlık…

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Ekrem Yüce’ye hak ettiği destek ve övgü yerine, geçmişte yaşanılanlara seslerini çıkarmayan klavye şövalyelerinin saldırmalarını kabul etmek mümkün değil.

Partilerinin iç kısır çekişmelerinde varlıklarını ve seslerini çıkaramayanların yaptıkları acımasız ve bir o kadar da kırıcı eleştirilerinin karşılıksız kalması da olmaz.

” Sakaryaspor ”  İl Futbol takımın geçmişte yaşadıkları ve karşılaştıkları zorluklar herkesçe bilinmekte. Sakaryaspor’a gönül vermiş ve geçmişte görev almış yürekli ve bir o kadarda değerli isimlerin arkalarından konuşmayı görev sayanlara; ” Sen bu işin neresinden tuttun? ” diye sorarlar. Yürekli TATANGA Gurubunun isteklerinde nerelerde idiniz diye de sorarlar. Açtırmayın kutuyu….

Gazeteciler ile yapılan yemekli toplantıyla  ilgili amiyane ifadeler kullanan yorumcuzadeler, İlimizde hoyratça harcanan paraların hesabını sormak için bu güne kadar nelerde idiniz? Yerel basının emekçilerine yılda bir kere verilen yemek mi sizlere battı? Yıllardır yapılan iftar programlarına hem katılıp doyan sonrada atıp tutanlar ve bu israfa ses çıkarmayanlar Serdivan Süperlüks olurken, Beşköprü varoşlarında yaşayanların sesi mi oldunuz? İl merkez trafik akışı arapsaçı olmuşken sesiniz mi kısılmıştı?

İlimizin değerli milletvekillerinin kaç tanesi ziyaretinize geldi? Hangisi sizleri dinledi? Seçim sürecinde bile yoklardı…

İlimiz siyasi ağzı ile ” SAKARYANI GÜNEYİ OLAN” Geyve, Pamukova, Taraklı İlçelerinin kaç tanesinin hangi sorunlarına eğildiniz?

Nasılsa bizlere oy verirler diye mi düşünüldü? Sakarya ilinin güneyinde ki Geyve, Taraklı ve Pamukova da yaşayanlar, parti farkı gözetmeden kendilerinden olan ve yanlarında olmaktan gurur duydukları Sayın Ekrem YÜCE’ ye destek verdiler.

Çay dışında her türlü sebze ve meyvenin yetiştiği ve tarım cenneti olan bu coğrafyada yaşayanlara her gelen siyasetçi farklı sözler verdi. Ürün deposu yapacaklardı, hal konusuna eğileceklerdi, fakülte gelecekti falan filan. Geyve İlçe girişi sorununu çözmeyen, verdiği sözleri tutmayan siyasetçilere bile kibar davranıldı.

Sayın Ekrem Yüce’ye de geçmişte görev yapanlara gösterdiğiniz sabrı ve hoşgörüyü göstermek zorundasınız. O kadar başarısız ise neden odası her gün dolup boşalıyor?

Kısaca; Ekrem YÜCE yalnız değildir. Ötelediğiniz ve farklı isimlerle seslendirdikleriniz yanındadırlar. Biraz anlayış gerekmektedir. Çok mu zor? SAYGILARIMLA EFENDİM.

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

 

 

2518 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle