Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mayıs 2018 | Sür Manşet

YÜCE: “Bu İşin ‘Altı’ndan kalkacağız”

YÜCE: “Bu İşin ‘Altı’ndan kalkacağız”

Sakarya Ak Parti Milletvekili Adayı Ekrem Yüce;” Reisimiz bize bir görev verdi. Gidin Altı’yı Yedi’yi alın dedi. Bu güne kadar verilen tüm görevleri en iyi şekilde yapmaya çalıştığımız gibi bu görevi de en iyi şekilde yapacağız. Ben de diyorum ki İnşallah bize verilen bu önemli görevin Altı’ndan kalkacağız” diyerek umutlu konuştu.

Ak Parti Milletvekili adayı seçildikten sonra ilk çalışmayı baba ocağı geyveden başlayan Ekrem Yüce vatandaşlarla birlikte olmaya devam ediyor..Yüce beraberinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ile vatandaşlarla birlikte iftar açarak onları dinliyor.

Gündüzü Adapazarındaki toplantılarda geçiren Yüce iftar ve sonrasını baba ocağı Geyve’ye ayırdı. Milletvekili adayı Yüce iftar süresince Alifuatpaşa Yeni mahallede verilen gençlik iftarı ile Geyve Alifuatpaşa Taksiciler kooperatifinin iftarına katılarak hemşerileri ile birlikte olnanın keyfini çıkardı.Ekrem Yüce iftar sonrası Argat Mahallesi ve sonrasında Doğantepe Mahallesine geçerek vatandaşlarla birlikte oldu.

Yaptığı ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Sakarya Ak Parti Milletvekili adayı Ekrem Yüce, “biz liste de olsak da olmasak da her daim ülkemiz ve şehrimiz için hizmet eriydim. Bizim için dünde aynı bugün de verilen görev de yine aynı şeyleri düşünüyorum. Bizim için kaçıncı sırada olduğumuzun bir önemi yok. Biz hizmet de kaçıncı sırada olabiliriz bunu düşünürüz. Şu ana kadar partimiz ve şahsımız için yapmış olduğunuz gayretli ve özverili çalışmalardan dolayı tüm ekip arkadaşlarıma, dostlarıma, teveccüh gösteren vatandaşlarımıza, tüm teşkilatlarımıza ve en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğu bu görevden dolayı teşekkür eder, saygılar sunarım. ‪Kısacası Reisimiz bize bir görev verdi. Gidin Altı’yı Yedi’yi alın dedi. Bu güne kadar verilen tüm görevleri en iyi şekilde yapmaya çalıştığımız gibi bu görevi de en iyi şekilde yapacağız. Ben de diyorum ki İnşallah bize verilen bu önemli görevin Altı’ndan kalkacağız” diyerek umutlu konuştu.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2038 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle