Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Şubat 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet

Yüce, Alifuatpaşalı Hanımlarla Buluştu..

Şehrimizi daha da ileriye taşımaya kararlıyız

Alifuatpaşa’da AK Parti Geyve Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuşan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Birlik ve beraberliğimizi muhafaza edeceğiz. Eksikleri hızla tamamlayacak, ilçelerimizin yaşam standartlarını arttıracağız. Biz; milletimize hizmet etmeye sevdalı, bu şehri daha ileri bir noktaya taşımaya kararlıyız” dedi.

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, AK Parti Geyve Kadın Kolları tarafından düzenlenen Alifuatpaşa Mahalle Buluşmasına katıldı. Programda Başkan Adayı Yüce’nin yanı sıra AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe kadın kolları başkanı, teşkilat üyeleri ve çok sayıda davetli yer aldı. Geyve İlçe Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir, tüm katılımcılara teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

24 Haziran’ın mührü 31 Mart’tır

AK Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, “Bu kutlu yolda Allah hepinize güç, kuvvet versin. İnşallah her zaman yanınızda olacağız” derken; AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Sadece seçimlerde değil, biz kadınlar olarak her zaman sahadayız. Kadınlarımız vefakar ve cefakar olarak her zaman hizmet etmeye gayret gösteriyor. İnşallah 31 Mart, 24 Haziran seçimlerinin mührü olacak” dedi.

Sakarya için büyük şans

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “31 Mart seçimlerinde Geyve’de tüm mahallelerimizle ilgili el ele çalışmalarımıza devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce tevazusu, tecrübesi, gayreti ve duruşu ile sadece Geyve değil tüm Sakarya için büyük şanstır” dedi.

Milletimize hizmete sevdalıyız

Ailenin ve toplumun temeli olan kadınlarla gerçekleştirilen toplantının hayırlı olmasını temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Sizler her şeyin en iyisine, en güzeline layıksınız. Tüm kadınlarımızın bu süreçte nasıl yoğun bir şekilde çalıştıklarını biliyoruz. İnşallah her zaman yanınızda olacağız. Bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece geriye sadece milletimiz için projeler üretmek kalıyor. İnşallah biz en iyi projeleri hemşerilerimiz için hayata geçireceğiz. Eksikleri hızla tamamlayacağız. Biz; milletimize hizmet etmeye sevdalı, bu şehri daha ileri bir noktaya taşımaya kararlıyız” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1960 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle