Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Yolumuza Gereğini Yapın…

geyve-alifuatpasa-kirca-yolu-asfalt-bekliyor-5Geyve İlçesi Alifuatpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde yaşayan vatandaşlar, SASKİ tarafından yollarının yapılmasını beklemekte.

Cumhuriyet Caddesi; Alifuatpaşa Mahallesinin birçok mahalleye bağlanmasını, KIRCA Yaylası gibi doğal sahalara da ulaşılmasını sağlayan ve birçok ailenin yaşadığı bir bölge.

Cadde sakinleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığının SASKİ Genel Müdürlüğüne yazdığı yazıda; “Geyve İlçesinin Köprübaşı, Bağlarbaşı, Akıncı ve Menekşeoruç, Melekşesolak mahalle yolları 2015/127 sayılı 01.04.2015.UKOME kararına istinaden 11.05.2015 tarihli 5/233 sayılı meclis kararıyla belirtilen yollar Büyükşehir belediyemiz sorumluluk alanında bulunmaktadır. İdareniz tarafından yapımı planlanan içme suyu şebeke kazı çalışmalarının tamamlanmasından sonra bozulan asfalt yollarının tarafınızca yaptırılması hususunda gereğini bilgilerinize rica ederim.” dediğini açıkladı.

Yaşanmakta olan kış koşullarının yolun kullanımını zorlaştırdığı, yolu kullanan öğrencilerin zor anlar yaşadıklarını ve yollarının bir an önce yapılması gerektiğini sakinler dile getirdi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

3325 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle