Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Temmuz 2017 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Videolar

Yine Bonzai, Yine Esrar…

Uyuşturucu operasyonu 2 kg bonzai 1 kg esrar yakalandı..

Pamukova da Jandarma ve Polis ekipleri ortaklaşa düzenledikleri operasyon ile 2 kg sentetik uyuşturucu Bonzai, 1 kg esrar ele geçirdi. 4 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda suç kayıtları bulunan zanlılar “ İçiciyiz “ dedi.

Pamukova İlçesinde son zamanlarda senettik uyuşturucu bonzai kullanımının arttığı yönünde haberler çıkması üzerine harekete geçen Jandarma ekipleri, İlçede sentetik uyuşturucu maddesi bonzai sattığı değerlendirilen E.E (25)’yi İlçeden bir otomobil ile ayrıldığını tespit eden Jandarma ekipleri, E.E’nin içinde bulunduğu 34 TP 9437 plakalı otomobili Plaka Tanıma Sisteminden takibe aldılar Otomobilin İlçeye girişini Polis ekipleri ile birlikte takip eden Jandarma ekipleri, otomobilin Karapınar Mahallesi Paşaderesi mevkiinde ormanlık alana girdiğini daha sonra ise D-650 kara yoluna doğru hareket ettiğini tespit ettiler. D-650 kara yolunda bir tesiste durdurulan otomobilde yapılan aramada, otomobilin arka koltuğuna zulalanmış 1 kg sentetik uyuşturucu Bonzai maddesi yakaladılar.

Otomobilde bulunan 4 kişiyi gözaltına alan Jandarma ekipleri, polis ekipleri ile ortaklaşa Karapınar Mahallesinde Paşa Deresi mevkiinde ormanlık alanda Jandarma Narkotik Köpeği “ Rüzgar “ ında katıldığı operasyonla ağaçlara gizlenmiş 1 kg senettik uyuşturucu Bonzai ve 1 kg kubar esrar ele geçirdi.

Otomobilde bulunan E.E (25), T.T (27), Y.D ( 28) ve T.C (22)’nin çok uyuşturucu madde imalatı ve temini, dolandırıcılık ve hırsızlıktan çok sayıda suç kayıtlarının olduğu, Y.D’nin ayrıca bir suçatan dolayı arandığı belirlendi. Zanlılar satıcı olmadıklarını içici olduklarını iddia ettiler.

Jandarma olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, zanlılar E.E (25), T.T (27), Y.D ( 28) ve T.C (22) Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi. (Pamukovahalk)

UYUŞTURUCU OPERASYONUNDAN GÖRÜNTÜLER:

3500 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle