Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Yine Bir Motosiklet Şikayeti

Yine Bir Motosiklet Şikayeti

Gün geçmiyorki Geyve’nin herhangi bir yerinden motosiklet şikayeti gelmesin.

Emniyet yetkililerinin defalarca toplayıp, kanuna aykırı seyredenleri trafikten men etmesine, her geçen gün bir motosiklet kazası olmasına rağmen hatta geçtiğimiz haftalarda meydana gelen en son kazada 1 hafta yoğun bakımda kaldıktan sonra hayata dönene genç kardeşimizin durumunun da ortada olmasına rağmen motosiklet şikayetleri yine devam ediyor.

Motosiklet şikayetlerine bir yenisi de Seyir Terası yolundan geldi.

Geyve Belediyesi tarafından yapılan ve son günlerde bölge insanının da yeşil doğası ve mükemmel manzarasıyla akın ettiği Geyve Seyir Terası yolundan motosiklet şikayeti geldi.Gündüz ve gece yüzlerce aracın çıktığı yolda motosiklet sürücülerinin tehlike yarattığını belirten okuyucumuz bu konuda yetkilileri uyardı.

Duyarlı Okuyucumuzun Şikayeti….

İyi günler.

Herkesin şikayetçi olduğu bir konuyu haber yapmanızı rica ediyorum.

Hırka mahallesinde oturuyorum. Malum belediyemiz tarafından Geyve’ye yakışır bir sosyal tesisimiz oldu. Fakat oraya gidip de eğlenen belki de daha 18 yaşını bile doldurmamış olan birçok gencin ve kullandığı aracın motor değil de uçak olduğunu düşünen birçok insanın ortaya çıkardığı ses ve görüntü kirliliğine maruz kalıyoruz.

Yukarıdan dönen motosikletli kişiler hız yapıyor ve ayrıca mahalle içerisinde aşırı hızla giderek bizleri korkutuyor ve tehlikeye atıyor. Ve bu durum her gün sık sık yaşanıyor.

Bu konuda bir haber yaparsanız hem yetkililerin gereğini yapabileceğine hem de mahalle sakinlerinin sesine kulak vereceğinize inanıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

 

3570 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle