Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Nisan 2012 | Ekonomi, Gündem, Köyler, Manşet, Teknoloji

Bölgemizin önde gelen traktör satış ve servis ağına sahip Yılmaz Traktör Ticaret, Traktör kullanıcısı çiftçilerin kullandıkları ekipmanı tanıtımı maksadıyla yaptığı eğitim ve teknoloji  gezilerine bir yenisini daha ekledi.

Geyve’li çitçilerimizi Traktör fabrikasının yeni teknolojileri ile tanıştıran Yılmaz Traktör uyguladığı eğitim politikası çerçevesinde Göynük ve Taraklı’lı çiftçileride New Holland Traktör üretim tesisleri ile tanıştırdı.

Ankara da Traktör Fabrikasını Gezdiler

Geyve ve Bölgesi New Holland Traktör firması Bayii Yılmaz Traktörden verilen bilgide Türk tarımına yön verme vizyonuyla 1954′ten bu yana modern tarımın öncüsü rolünü üstlenen firmanın, Ankara’daki fabrikasında Göynük’den ve Taraklı’dan çiftçilerin konuk edildiği belirtildi.
Firmanın, çiftçilere yönelik düzenlediği eğitim günleri etkinlikleriyle çiftçileri detaylı bilgilendirmenin yanı sıra sorulara bire bir yanıt verdiği ifade edildi.

Geyve ve Bölgesi  New Holland Traktör Bayisi Yılmaz Traktör aracılığıyla Göynük,Taraklı ve çevre köylerinden Türk Traktör fabrikasına gelen çiftçiler, Türk Traktörün köklü geçmişi ve faaliyet alanlarının anlatılmasıyla başlanan eğitimde, çevre dostu Tier-3 motorla yenilenen New Holland modellerini birer bir inceledi. Çiftçiler, yakıt tüketimi başta olmak üzere, traktörü kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalar, verimi artırmaya yönelik unsurlar gibi en çok merak edilen konularda da uzmanlara danışma fırsatı buldu.

İzzettin Kömürcü-TARAKLI

3330 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle