Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Eylül 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Teknoloji

YILMAZ TRAKTÖR Söğütlü Festivalinde…

YILMAZ TRAKTÖR Söğütlü Festivalinde…

Sakarya İli Söğütlü İlçesinde düzenlenen ” Geleneksel Söğütlü Festivali” ne ilgi yoğun oldu.

Festivale; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Söğütlü Kaymakamı, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, APEK Başkanı Sebahattin Karasakal, Sakarya YKDF Bşk. Özgür Aygün, protokol üyeleri katıldı.

Festival Yürüyüşü ile başlayan programın hoş geldiniz ve açılış konuşmasını Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç yaptı.

En bakımlı süslü inek ve buzağı yarışmasında dereceye girenlerin ödüllerinin verilmesinden sonra protokol üyeleri traktör stantlarının bölümüne giderek, “YILMAZ TRAKTÖR” ün konuğu oldu.

Sakarya Türk Traktör fabrikalarında yapılan yeni modellerin tanıtım programına katılan konuklarına, Yılmaz Traktör Şti. Yön. Kur. Bşk. Aydın Yılmaz yeni modelleri ile ilgili teknik bilgiler vererek hoş geldiniz dedi. Tanıtım açılış kurdelesini protokol üyeleri birlikte kesti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Aydın Yılmaz yeni modellerin kabinine binerek denemelerde bulundu.

Aydın Yılmaz ziyaret sonrası kısa açıklamasında; “Festival nedeni ile “YILMAZ TRAKTÖR” standını ziyaret eden ve tanıtım açılışımıza katılan, başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere tüm konuklarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

2855 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle