Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Sakarya, Sür Manşet

“Yılmaz Traktör” den Muhteşem Gala…

Geyve İlçesi ve Sakarya İlinin saygın kuruluşlarından “Yılmaz Traktör” geleneksel yılsonu galasını ” Ramada Otel” de gerçekleştirdi.

Yılmaz Traktör tüm çalışanlarının katıldığı değerlendirme toplantısına; Yılmaz Traktör Yönetimi, Türk Traktör Yönetimi, Opet Yönetimi de katıldı. Yılmaz Traktör Genel Müdürü Tuncay Bitirim’in sunumunu yapıp yönettiği toplantıda; 2016 yılı genel değerlendirilmesi yapıldı ve amaçlanan hedeflere nasıl ulaşıldığı slayt destekli açıklandı. 2017 yılı hedefleri ile ilgili olarak katılımcıların görüşleri tek tek alındı.

Değerlendirme toplantısı, Yılmaz Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Akif Yılmaz’ın hoş geldiniz ve açılış konuşması ile başladı.

Yemekli ve çalışanların aileleri ile katıldığı Galada, 2016 çalışma takviminde başarılı olanlara ödülleri dağıtıldı. Ödül töreni sonrasında, geceye katılanlar hareketli müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Genel Müdür Tuncay Bitirim, sergilediği “Harmandalı Zeybeği” ile alkış aldı.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

5946 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

“Yılmaz Traktör” den Muhteşem Gala… için 1 yorum

  1. S.Demir dedi ki:

    Başta sayın Akif Yılmaz Abeğime ve ekip arkadaşlarına yapmış olduğu başarılarından dolayı çok teşk, başarılar ekip işidir,
    bunlarda yakışanı yapıyo, Yılmaz Traktör Geyvede bir duayendir.
    Köylüsünün Şehirlisinin fakir ve zenginin tarım alanında önde sektörlerindedndir. allh yolunu açık etsin bol kazançalr,

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle