Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Haziran 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Firma Rehberi, Firmalar, Firmalar Vitrini, Manşet, Pvc -Alüminyum Doğrama ve Yan sanayi, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Yılkar Katlanır Cam ile Balkon Keyfi…

YILKAR KATLANIR CAM GEYVE’DE

İnsanlar için en önemli “nefes alma yeri” olarak adlandırılan Balkonların güzelliğine katlanır cam sistemleri ile güzellik katan YILKAR Katlanır Cam sistemleri Geyvelilere hizmet vermeye devam ediyor.

“HAYATA BİRDE BİZİM PENCEREMİZDEN BAKIN”

Gün geçtikçe ağırlaşan iş ve yaşam koşulları, artan stres, sürekli koşuşturmaca ve bir yerlere yetişme durumu, günümüz insanının durup, nefes alacağı, kendine ait özel yaşam alanlarının değerini bir kat daha arttırırken Binaların gittikçe yükseldiği şu dönemde, balkon ve teraslar insanlar için en önemli “nefes alma yeri” olarak düşünülüyor.

İşte tam bu noktada balkonları yeni yaşam alanları haline getiren “cam balkon”, “balkon camlama”, “katlanır cam sistemleri” YILKAR KATLANIR CAM Geyveli balkon severlerin keyfine keyif katıyor.

“GÜVENİLİR BİR YAŞAM İÇİN YILKAR’I SEÇİN”

Yılkar Katlanır cam sistemleri , doğal ortamları konforlu, şık kapalı yaşam alanlarına dönüştürür.Cam balkon sistemleri uygulandığı mekanları dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar.Cam balkon uygulamaları konforlu bir kullanım ve panoramik manzara sunar.Kolay kullanımı ve sahip olduğu farklı renk seçenekleri ile uygulandığı alanın dekorasyonuna uyum sağlar.Farklı özelliklerde camların kullanılması, cam balkon sistemlerini ısı ve ses geçirmezliği konusunda daha verimli hale getirir.Katlanır ve sürme sistem çözümleri, tüm mekanlara fonksiyonel cam balkon uygulaması yapılmasına imkan verir.

“EKONOMİK ÇÖZÜMLER İÇİN DOĞRU ADRES”

Tepecikler Mahallesi Konyalı Alibey Caddesi üzerinde hizmetine devam eden YILKAR Katlanır cam sistemleri sadece balkon keyfi değil, PVC Doğarma, Alüminyum korkuluk, küpeşte, Katlanır Garaj kapıları ve her türlü Sineklik tasarımları konusunda da vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor.

“SİZDE GELİN FIRSATLARIMIZI ÖĞRENİN”

YILKAR Katlanır Cam sistemleri firması ile Cam balkon konusunda görüşlerini aldığımız firma sahibi Yusuf Yıldırım; Yılkar Katlanır cam sistemleri katlanır cam balkon, PVC doğrama, ve sineklik sistemleri ve Alüminyum korkuluk sistemleri sektöründe faaliyet göstermektedir.Firmamız geçen zaman içinde pek çok konut, villa, iş merkezi gibi iş ve yaşam alanlarının korkuluk ve cam balkon sistemlerini başarıyla tamamlamıştır. Aynı zamanda ; Kooperatif ve konutların alüminyum ve cam balkon sistemlerinin montajlarını anahtar teslimi olarak yapmaktadır.Firmamızın ana iş kolu olan katlanır cam sistemleriyle balkonunuzu adeta evinizin bir odası haline getirebilirsiniz. Yılın çoğu zamanında kullanışsız olan balkonlar, cam balkon sistemi sayesinde bir anda kullanışlı bir odaya dönüşeceklerdir. dedi.

YILKAR KATLANIR CAM SİSTEMLERİ
Yusuf YILDIRIM
Tepecikler Mah. Konyalı Alibey Cad. Fatih Sitesi Altı No:74/1 GEYVE
TEL: 0264 517 02 00
GSM: 0537 472 26 94

7463 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle