Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Nisan 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Yerel Seçimler Sonrası Muhtarlarımız.”TAM LİSTE”

YEREL SEÇİMLER SONRASI MUHTARLARIMIZ

31 Mart 2019 Pazar günün ülke genelinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi’nde vatandaşlar oylarını kullandı.

Yapılan seçim sonrası sandıklardaki oyların dağılımıyla bazı mahallerindeki değişim sonrası

SON MUHTAR LİSTESİ

 

GEYVE 2019 YEREL SEÇİM SONRASI MAHALLE MUHTARLARI
S.
NO
MAHALLE ADI MUHTARIN ADI SOYADI MAHALLE NÜFUSU
2017 TUİK VERİLERİ

MERKEZ MAHALLERİMİZ

1

Alifuatpaşa

Adem ARICAN

5642

2

Camikebir

Yalçın KÖKSAL

2063

3

Çeltikler

Ali ÖZTUNÇ

1174

4

Gazi Süleyman Paşa

Fehmi UYSAL

3072

5

İnciksuyu

Hüseyin ÇAM

3041

6

Tepecikler

Süleyman SARI

7392

7

Yörükler

Feyyaz ÇAKIR

3848

8

Orhaniye

Erkan ÇAKMAK

3353

DIŞ MAHALLERİMİZ (KÖYLERİMİZ)

1

Ahıbaba

Serdar ŞAHİN

210

2

Akdoğan

Erdal ÜSTÜN

561

3

Akıncı

Sadık GÖKÇE

485

4

Akkaya

Kenan AVCI

75

5

Alıplar

Alirıza ÖZENÇ

41

6

Aydınlar

Şaban TETİK

82

7

Bağcaz

Salih KARACAN

104

8

Bağlarbaşı

Hakan ÖZBAĞ

786

9

Bayat

Necmi ÖZCAN

555

10

Belpınar

İsmail KAYAALTI

198

11

Bozören

Ömer SEVİM

273

12

Burhaniye

Zekeriya ÇOBAN

273

13

Çamlık

Sezai AKÇAY

289

14

Ceceler

Adil Keskin

135

15

Çayköy

Suat KOLSUZ

54

16

Çengel

Ruhi ÖZER

286

17

Çine

İbrahim YEMİŞ

142

18

Çukurköy

Davut DEMİRCAN

90

19

Demirler

Veysel KAHYA

226

20

Dereköy

Süleyman ORTAÇ

146

21

Doğancıl

Abdullah EŞSİZ

101

22

Doğançay

Murat ÇINAR

458

23

Doğantepe

Halit DOĞAN

773

24

Düzakçaşehir

İsa KARASU

109

25

Epçeler

M.Ali AKGÜN

240

26

Esenköy

Abdullah ŞENEL

31

27

Eşme

Koray TOPUZ

1219

28

Fındıksuyu

Zeki KANBUR

35

29

Güney

Erol ATALAY

51

30

Günhoşlar

Niyazi GÜNDÜZ

92

31

Hacılar

Nizam BİLİR

36

32

Hacıosmanlar

Ahmet AYSEL

84

33

Halidiye

Halil SÜNNİ

202

34

Hırka

Raif AY

495

35

Hisarlık

Erol YİĞİT

246

36

Ilıca

Nazmi YILMAZ

165

37

İhsaniye

Bayram YILMAZ

67

38

İlimbey

Turgut ÖZDEMİR

237

39

Kamışlı

Mahmut YEMİŞ

233

40

Karacaören

Mevlüt SU

511

41

Karaçam

Osman ÖLMEZ

2381

42

Kızılkaya

Medet ÇAKMAK

509

43

Koru

Şuayip ÖZKAN

258

44

Kozan

İlhan ÜZÜM

435

45

Köprübaşı

İbrahim DAĞ

114

46

Kulfallar

Şevket ÇELİK

176

47

Maksudiye

Ali ÖNCÜ

61

48

Melekşeoruç

Sami KIDAL

188

49

Melekşesolak

Cem ÖZKAN

218

50

Nuriosmaniye

Tahsin KOLAT

729

51

Örencik

İsmail TURAN

196

52

Poydular

Muzaffer AYDOĞDU

111

53

Sabırlar

Harun ÇAKIR

105

54

Safıbey

Mustafa TUR

585

55

Saraçlı

Fahrettin MUTLUAY

76

56

Sarıgazi

Bayram Cevdet ÖZCAN

452

57

Sekiharman

Suat SÜNGER

351

58

Setçe

Sait ACAR

117

59

Suçatı

Rafet ŞAHİN

58

60

Sütalan

İdris KIRÇIL

106

61

Şehren

Adem YÜKSEL

138

62

Şerefiye

Ali AVCI

258

63

Taşoluk

Yusuf CAN

94

64

Umurbey

Osman ÖNAL

848

65

Yaylak

Alirıza DEMİR

186

3097 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle