Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Nisan 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Özgür Aygün ile aralarında Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Sami Bölükbaşı’da bulunduğu yerel kültür derneği üyeleri Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık’ı ziyaret etti.

Konuk ekip ziyaretten sonra Türkiyenin ilk ve tek Kuvayi Milliye Müzesini gezip, milli mücadele yıllarının batı cephesi komutanı Orgeneral Alifuat Cebesoy Paşa’yı kabri başında dualarla andılar.

Sakarya yerel Kültür Derneği Başkanı Aygün;ziyaretlerinin asıl gayesinin ilçe olma yolunda hızla ilerleyen Alifuatpaşa’ya destek olmak ve bu yolda canı gönülden desteklerini belirtmek amacıyla sayın başkanımızı ziyarette bulunduklarını belirtti.

Başkan Aygün ayrıca,Yerel Kültür derneği Başkanı Aygün;Alifuatpaşa’nın hem tarihi hem coğrafi hemde ekonomik açıdan ilçe olmak için bütün altyapısı ile hazır durumda olduğunu ifade ederek, en kısa zamanda tekrar ziyarete gelmek istedikleri Alifuatpaşa’dan ayrıldılar.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

593 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle