Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mart 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Videolar, Yaşam

Yenilenen Görünümüyle Büyülüyor

Yenilenen Görünümüyle Büyülüyor

Saygın Düğün Salonu yenilenen yüzü ile Geyve’nin sosyal hayatına renk katmaya devam ediyor.

Saygın Düğün salonu yeni sezon öncesi yenilenen yüzüyle büyülüyor. Tesis herkese hitap edecek şekilde, konukların konfor ve eğlencesi için her şey düşünülmüş.

İşletme sahibi Sabri Selçuk: ” Düğün Salonumuzu müşterilerimiz için yeniden dizayn ettik. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayabilceğiniz tek adres haline getirdik. Salonumuzda erken rezervasyonlarda kampanya başlattık. Her türlü cemiyet organizayonu pasta kurabiyeli ve yemek organizasyonlarında kaliteyi artırdık.

Geyve ilçesinin tek sosyal tesisi olan Saygın Tesisleri, gelişen ve yenilenen alanları ile sosyal hayata katkıda bulunacak her türlü aktiviteye imkan veriyor. Tesis; bünyesindeki düğün salonu, toplantı salonu, halı sahası, çay bahçesi ve kafeteryası ile, ailelerin çocukları ile birlikte gönül rahatlığıyla eğlenip dinlenebilecekleri nezih mekanlar sunuyor.

Bölgenin sosyal hayatına büyük katkı

Oldukça heyecanlı ve eğlenceli geçen salon futbol turnuvalarının yapıldığı, düğün ve eğlencelerin düzenlendiği, okul etkinlikleri ve çok katılımlı gurupları ağırlayabilen çay bahçesi ile göz dolduran tesisler, ihtiyacı hissedilen büyük bir boşluğu doldurarak, Geyveliler’in vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor

Saygın Tesisleri’ni kusursuz hizmet anlayışı ile işleten Sabri Selçuk, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını ve halkın beklentileri doğrultusunda gelişmeye açık olduklarını belirtti.

Hizmetlerinde her zaman kalite anlayışı hakim olduğunu söyleyen Sabri Selçuk, ”Bu yıl yaptığımız atılımla, geniş kapasiteli düğün salonumuz, modern halı sahamız, oyun parkımız ve çay bahçemizle halkımızı ağırlamaktan büyük kıvanç duyuyoruz. Konusunda deneyimli ve güleryüzlü personelimizle, Geyve ve bölgemiz halkını tesislerimizde konuk etmekten büyük mutluluk duyarız” dedi.

İrtibat:

GSP Mah. Kepekli Sk.

Halısaha Rezervasyon: 0 264 517 55 77

Düğün Salonu Rezervasyon:  533 283 38 31

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

5663 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle