Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Ekim 2019 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Siyaset

Yeniden Refah Partisine Yoğun İlgi

YENİDEN REFAH PARTİSİNE YOĞUN İLGİ

Yeniden Refah Partisi Sakarya’da muhteşem katılımla il divan toplantısını gerçekleştirdi

İl Başkanı Hasan Çınar’ın konuşması ile açılışı gerçekleşen İl Divan toplantısı yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras’ın coşkulu konuşması ile Yeniden Refah Partisi’nin artık önü alınamaz bir Yükseliş trendine girdiği gözlerden kaçmadı.

Sakarya yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hasan Çınar konuşmasında Parti binalarının yeni yerine taşınmasıyla çalışmalarının daha da hızlanacağını söyledi. Ayrıca Yeni kurulacak olan partilere değinen Hasan Çınar, 14 senedir AKP’nin en üst düzey kadrolarını işgal edenler, sanki kendi suçları yokmuş gibi bugün tüm suçları Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a atıp milletin karşısına sütten çıkmış ak kaşık gibi çıkma gayretindeler.

Ali Babacan’ın Kemal Derviş politikasını harfiyen uygulamıştır. bugünkü dış borcun ve batağın asıl müsebbibi kendileridir. Aynı zamanda Babacan, Irak’a ilk bomba düştüğünde 8,5 milyar dolar cebimizde diyecek kadar şuursuz bir müslümandır.

Bugünkü dış politikada yapılmış olan hataların sorumlularından biri de Ahmet Davutoğlu’dur. bu partilerin asıl kurulma nedenleri AKP içindeki milli görüş oylarının yeniden dış güçlerin ve medyanın etkisi ile, asıl sahipleri olan yeniden refah partisine gitmesini engellemektir. ama bunu asla başaramayacaklar.

Türkiye’nin tek çaresinin milli görüş ve adil düzen olduğunu Kurtuluş reçetesinin kendilerinde olduğunu söyleyen İl Başkanı Hasan Çınar, Onlar çırakken bu okuldan ayrıldılar, artık bu okulun ustaları iş başına gelecek, ayrıca Sakarya’da partilerine gösterilen katılımdan ve teveccühtende çok memnun olduğunu söyleyen Çınar, bir çığ gibi büyüyoruz.

17 Kasım 2019 Ankara Arena’da birinci olağan kongrelerini yapacaklarını, 30 otobüsle Ankara’ya gideceklerini dile getirerek, bütün Sakaryalı hemşerilerinide bu kutlu güne davet etti.Başkan Çınar, Genel Başkanımız Fatih Erbakan İle Ülkemiz ve milletimiz, ikinci Erbakan iktidarını görecek inşaallah. dedi

399 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle