Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Belediye Meclisi Toplandı…

Geyve Belediye Meclisi, 5393 Sayılı Belediye Kanunu’nun 20. maddesi gereği olarak, Ocak ayı toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye Meclis Toplantı Salonunda toplandı.

MHP Belediye Meclis Gurup Başkanı Sebati Koçsar gündem dışı söz aldı ve kısa bir konuşma yaptı. Koçsar konuşmasında özetle: ” Sayın Başkanımız Murat Kaya ve değerli Meclis Üyesi arkadaşlarımızın yeni yılını en iyi dileklerimle kutlarım. Tüm arkadaşlarıma en iyi dileklerimi sunuyorum. Yılın ilk günü yaşadığımız elim olayda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar diliyorum.” Dedi.

Belediye Başkanı Murat Kaya da, Doğancıl Mahallesinde yapılması düşünülen çimento fabrikası ile ilgili yapılan çalışmalar ve gelişmeler ile ilgi bilgiler verdi ve yöneltilen soruları cevapladı.

Gündeme geçildi.

1- Meclis Toplantı Takviminin uygulanmakta olan şekli ile devam etmesi Oy Birliği İle Kabul edildi.

2- Denetim Komisyonunun seçimi yapıldı. Selami Çolak ve Mehmet Doğru ( AK Parti), Salih Etik (MHP ) komisyon üyeliğine seçildi.

3- Sözleşmeli Personel çalıştırılması ile ilgili konular Oy Birliği ile Kabul edildi.

4- Zabıta Amirliğinin 20.12.2016 tarih ve 834 sayılı “Yörükler Mahallesi Halk Pazarı ” ile ilgili Mahalle Muhtarı Feyyaz Çakır’ın talep dilekçesi konusunun, yeni bir yer bulunması için incelemeler yapılmasına ve kararın Şubat-2017 toplantısında verilmesine Oy Birliği İle Karar verildi.

5- Norm Kadro Cetvelinde değişiklik yapılmasına Oy Birliği ile Karar verildi.

6- Mali Hizmetler Müdürlüğünün 26.12.2016 tarihli “Gayrimenkul Hisse Satışı” konulu yazısı Oy Birliği ile Kabul edildi.

7- Vecdi Ölmez ve Oktay Altıniş’in Düzakçaşehir Mahallesi 139 ada 13 nolu parsel ile ilgili imar komisyonu raporu ve tadilat teklifi Oy Birliği ile Kabul edildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2405 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle