Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Eylül 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Yeni Stad için Ot Parası Tamam

“Ot Parası” Tamam…

Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan, Sakarya Hakem Komitesi Başkanlığına seçilen; Söğütlü İlçe Gençlik Spor Müdürü Özgür Aygün’ü makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

İl Gençlik Spor Müdürlüğünde ki makam odasında gerçekleşen ziyarette başkana ilçenin sportif etkinlikleri ve genel ihtiyaçlar konusunda da bilgiler verildi. Başkan Aygün kısa açıklamasında; konuya vakıf olduğunu, İl Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce’nin de bu konuda açıklamalarda bulunduğunu ve yakından ilgilendiğini belirtti.

Cihan daha sonra İl Gençlik ve Spor Müdürü Arif Özsoy’ u ziyaret etti. İlgili şube müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette Cihan, Geyvespor ilgili mini bilgiler verdi ve ilçede yapılamayanlar konularında ısrarcı olduklarını ve Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce’nin de İlçenin sportif konularda ki ihtiyaçları ile yakından ilgilendiğini belirtti.

İl Müdürü Özsoy açıklamasında; İlçenin bu konularda ki yakıcı ve acil ihtiyaçlarını bildiklerini ve Başkan Yüce’nin de aradığını belirtti. Acil ihtiyaç olan Futbol Sahasını da kapsayan projenin bir an önce hayata geçirilmesi için gerekli olan “Ot Parası” nın en kısa sürede ilgili yere ödeneceği müjdesini de verdi. İlçede ki spor salonunun yenileme çalışmalarının da sona geldiğini söyledi. Gerek İlçede ki Yurt aktivitelerinde ki destekleri ve duyarlılığı için Cihan’a teşekkür etti.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1420 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle